Month: November 2019

100 vjet stil! E gjithë bota po feston, po ti çfarë pret? Bashkoju!

Këtë vit shënohet përvjetori i 100-të i Bauhaus dhe “Swatch” ka gjetur mënyrën e duhur për të nderuar shkollën dhe lëvizjen e artit. Krijuesi i orëve zvicerane u bashkohet festimeve me koleksionin e ri “Bau Swatch” që vjen me një larmi dizajnesh dhe ngjyrash, duke filluar nga ato më të guximshmet te ato më të …

100 vjet stil! E gjithë bota po feston, po ti çfarë pret? Bashkoju! Leggi tutto »

Pas çdo femre inteligjente dhe tërheqëse fshihet “Swarovski”!

Gratë inteligjente janë me të vërtetë një forcë e madhe që duhen vlerësuar, ndaj “Swarovski” sjell në Tiranë një koleksion unik për t’i mbështetur ato! E kemi fjalën për koleksionin “Power Collection”, i cili e shndërron veshjen tuaj dhe i fal një tjetër dimension asaj duke i dhuruar paraqitjes suaj më tepër shkëlqim. Ashtu siç …

Pas çdo femre inteligjente dhe tërheqëse fshihet “Swarovski”! Leggi tutto »

’’Karta Newborn’’ do t’ju surprizojë më shumë në ditët e pritjes suaj të ëmbël!

 Blukids mendon të surprizojë, jo vetëm fëmijët,por dhe nënat e reja.  Lumturisë së pritjes së një fëmije do ti shtohet dhe surpriza e madhe nga Blukids. ‘’Karta Newborn’’ është një kartë pa pagesë , e cila ju ofron 20% ulje për të gjitha veshjet në kategorinë 0-12 muajsh,për 1 vit të plotë nga momenti i …

’’Karta Newborn’’ do t’ju surprizojë më shumë në ditët e pritjes suaj të ëmbël! Leggi tutto »

Lumturoni të afërmit tuaj me një ”Kupon Dhuratë” nga Blukids!

Blukids është një markë italiane veshjesh për fëmijët e moshës 0-15 vjeç. Aty mund të gjeni veshje dhe aksesorë që do t’i lumturojnë femijët më shumë se kurrë më parë! Veshjet e koleksioneve të Blukids janë me material pambuk 100% Bio, i kultivuar në plantacione pa kimikate dhe pa substanca kimike të dëmshme. Materialet e …

Lumturoni të afërmit tuaj me një ”Kupon Dhuratë” nga Blukids! Leggi tutto »