Month: December 2019

Zbuloni surprizat nga Swatch dhe Swarovski!

Nuk i keni zgjedhur ende dhuratat për festat e fundvitit?! Swatch ka menduar për ju!Përfitoni deri në 30% ulje për blerjet e sezonit festiv! Uljet e fundvitit filluan në Swarovski!Perfitoni 50% ulje në produktin e tretë për blerjet e sezonit festiv! 

Harrojini lodrat! Këtu mund të gjeni dhuratat perfekte të festave për fëmijët tuaj

Brand-i italian “BLUKIDS” vjen me një super ofertë këtë sezon dimri, që do t’ju mundësojë të bëni dhurata dhe të surprizoni fëmijët tuaj për festa, pa u shpenzuar shumë! “Merr 3 dhe paguaj 2 produkte” është oferta e re që ju fton të zgjidhni veshjet e preferuara për fëmijët tuaj tani që po afron Krishtlindja …

Harrojini lodrat! Këtu mund të gjeni dhuratat perfekte të festave për fëmijët tuaj Leggi tutto »

Gëzuar festat nga Swatch

Festat e fundvitit po afrohen, dhe bashkë me to atmosfera e festive ndjehet kudo. Edhe brandi Zvicerian i orëve Swatch, është bërë gati për të mikpritur festat e fundvitit. Vizitoni Swatch Qendra Tregtare Metropol dhe Swatch TEG, për të zbuluar atmosferën festive dhe surprizat që kemi rezervuar për ju!

Mos prisni festat! Me këto super oferta do të bëni tuajat dhuratat më të bukura

Sezoni i festave të fundvitit po afron, por nuk është nevoja të presim Krishtlindjen apo Vitin e Ri për të përfituar nga uljet. “Swarovski”, “Swatch”, “Villeroy & Boch”, dhe “BLUKIDS”, kanë menduar për dhuratat e para që do t’i bëni vetes dhe njerëzve tuaj të dashur në këtë periudhë. Oferta fantastike dhe mundësi pa fund …

Mos prisni festat! Me këto super oferta do të bëni tuajat dhuratat më të bukura Leggi tutto »

Pranë fëmijëve të prekur nga tërmeti! “BLUKIDS” ju rikthen buzëqeshjen të vegjëlve!

Brand-i i njohur italian i veshjeve dhe aksesorëve për fëmijë “BLUKIDS”, është solidarizuar me të prekurit nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit! “BLUKIDS” u është gjendur pranë fëmijëve të familjeve në nevojë, duke dhuruar veshje për të kaluar sa më ngrohtë këto ditë të ftohta dimri! Mbi 300 pako janë dërguar nga të rinjtë e …

Pranë fëmijëve të prekur nga tërmeti! “BLUKIDS” ju rikthen buzëqeshjen të vegjëlve! Leggi tutto »