Month: January 2020

Për ty që i do ofertat: “BLUKIDS” ofron 70% ulje për veshjet që duam më shumë

“BLUKIDS” ka vendosur t’jua bëjë më të bukura ditët e fundit të janarit me një super ofertë falë së cilës do të bëni tuajit artikujt e preferuar me ulje! Marka italiane e veshjeve dhe e aksesorëve për fëmijë nga 0 deri në 15 vjeç, ofron 70% ulje në produkte të selektuara. Kjo është periudha ideale kur mund …

Për ty që i do ofertat: “BLUKIDS” ofron 70% ulje për veshjet që duam më shumë Leggi tutto »

Vit i ri, rroba të reja! Oferta e shumëpritur e “BLUKIDS” do na ndryshojë gardërobën

“BLUKIDS” ka idenë gjeniale sesi ta nisim mbarë vitin e ri 2019! Për ju që dëshironi të ndryshoni gardërobën e fëmijëve tuaj, marka italiane e veshjeve dhe e aksesorëve për fëmijë nga 0 deri në 15 vjeç, ju fton të përfitoni nga një prej ofertave më të mira që keni dëgjuar këtë sezon. Përfitoni deri në …

Vit i ri, rroba të reja! Oferta e shumëpritur e “BLUKIDS” do na ndryshojë gardërobën Leggi tutto »

Shën Valentini, festoni dashurinë e pafund me “Swarovski”!

Vetëm pak javë na ndajnë nga dita e Shën Valentinit, ndaj ka ardhur koha e duhur të mendoni se me çfarë do t’i surprizoni të dashurit tuaj. “Swarovski” u bashkohet emocioneve tuaja në festën e shumëpritur duke sjellë disa nga dhuratat më fantastike, përmes të cilave do të shprehni ndjenjat këtë 14 shkurt! Aksesorët “Swarovski” …

Shën Valentini, festoni dashurinë e pafund me “Swarovski”! Leggi tutto »