Month: February 2020

O mami çfarë të vesh?! Mbërrijnë kombinimet pranverore më në modë të 2020-s!

Tani që dimri po mbaron dhe vetëm pak javë na ndajnë nga stina e pranverës është koha të mendojmë seriozisht për gardërobën e fëmijëve! Në “BLUKIDS” ka mbërritur koleksioni i ri Pranverë-Verë 2020, që do të bëjë shumë nëna dhe fëmijë të lumtur me veshjet dhe aksesorët për të vegjlit nga mosha nga 0 deri …

O mami çfarë të vesh?! Mbërrijnë kombinimet pranverore më në modë të 2020-s! Leggi tutto »

By Best Apartment, vendi i adhurueshëm ku xhiroi klipin romantik Alban Skënderaj! Aty ku mund të kesh “Çdo ditë një Shën Valentin”!

Kur është fjala për të festuar dashurinë, nuk mjafton vetëm një ditë, por çdo moment që kalon pranë gjysmës tënde më të mirë, duhet të jetë i paharrueshëm. Këtë kishte parasysh këngëtari i njohur Alban Skënderaj, ku realizoi klipin e tij “Çdo ditë një Shën Valentin”, që zgjodhi ta publikojë në Ditën e të Dashuruarve! …

By Best Apartment, vendi i adhurueshëm ku xhiroi klipin romantik Alban Skënderaj! Aty ku mund të kesh “Çdo ditë një Shën Valentin”! Leggi tutto »

Thuaj “TË DUA” me SWATCH

Emisioni “Jo vetëm modë” në Tvklan viziton brandin Swatch, për të zbuluar koleksionin më të ri të orëve si dhe tendencat më të fundit!Ejani në Swatch Metropol Qendra Tregtare dhe Swatch TEG për tu bërë pjesë e surprizave që kemi rezervuar për ju këtë Shën Valentin! 

Swatch Essentials 2020

Frymëzues, i freskët dhe gjithmonë i duhuri për të surprizuar njeriun tuaj të dashur! Jemi shumë të lumtur që po ju prezantojmë një prej koleksioneve më fantastike të brandi-t zviceran “Swatch”, që quhet “Swatch Essentials”, dhe vjen në dispozicionin tonë për sezonin e pranverës dhe verës 2020. Koleksioni i ri i “Swatch Essentials” i jep …

Swatch Essentials 2020 Leggi tutto »

123 mijë kristale “Swarovski” shndrijnë skenën e “Super Bowl”! Si u krijuan veshjet e mahnitshme të Jennifer Lopez dhe Shakirës

Jennifer Lopez dhe Shakira i vunë flakën skenës të dielën në Miami, me performancën e tyre elektrizuese gjatë një prej eventeve sportive më të mëdha të mbajtura çdo vit në Shtetet e Bashkuara. E kemi fjalën për ndeshjen vjetore të kampionatit të Ligës Kombëtare të Futbollit, Super Bowl 2020, ku dy divat e muzikës, i …

123 mijë kristale “Swarovski” shndrijnë skenën e “Super Bowl”! Si u krijuan veshjet e mahnitshme të Jennifer Lopez dhe Shakirës Leggi tutto »