Month: March 2020

Njihuni me benefitet e Blukids, markës suaj më të dashur për fëmijë!

Blukids,marka italiane për fëmijët e moshë0-15 vjeç ka menduar që t’ju njohë më shumë me benefitet e saj.Blukids është pranë jush në çdo moment! Në qëndër të filozofisë së Blukids qëndron siguria e fëmijëve tuaj! Fëmijë të sigurt,prindër të lumtur! Më poshtë do të gjeni të gjitha arsyet pse duhet të zgjidhni Blukids. Blukids është …

Njihuni me benefitet e Blukids, markës suaj më të dashur për fëmijë! Leggi tutto »

Zbuloni disa këshilla për pastrimin e orëve nga brandi zvicerian Swatch

Nisur nga situata ku ne ndodhemi, duke shpresuar që të gjithë të jeni mirë pranë familjeve tuaja, Swatch ka menduar të ndajë një informacion shumë të rëndësishëm me ju: “Si duhet të kujdesemi për higjienën e orëve?” Më poshtë gjeni të gjitha këshillat që brandi Swatch sugjeron. Mos harroni shpërndajeni këtë informacion me miqtë tuaj …

Zbuloni disa këshilla për pastrimin e orëve nga brandi zvicerian Swatch Leggi tutto »

Fëmijë të sigurt, prindër të lumtur! Ky ishte lajmi që donim të dëgjonim tani!

Në një kohë të vështirë që po jetojmë tani, gjithçka që duam është siguria e fëmijëve tanë! “Shëndeti mbi të gjitha”, është edhe motoja e brand-it italian të veshjeve “BLUKIDS”, i cili mendon për mirëqenien e të vegjëlve tuaj me veshjet më të ngrohta të stinës dhe ato më cilësore, që do të lumturojnë jo …

Fëmijë të sigurt, prindër të lumtur! Ky ishte lajmi që donim të dëgjonim tani! Leggi tutto »

E ke ti në dorë ta bësh të lumtur! Guida e dhuratave më të dëshiruara për Ditën e Gruas!

Vetëm pak ditë na ndajnë nga festat e 7-8 Marsit, dita kur mund të bëni të lumtur nënën, partneren, motrën, mësuesen apo shoqen tuaj. Një dhuratë e bën akoma më me vlerë përpjekjen për të falënderuar dhe për të shprehur mirënjohjen për to, ndaj ne sot ju paraqesim 4 ide të mrekullueshme ku mund të …

E ke ti në dorë ta bësh të lumtur! Guida e dhuratave më të dëshiruara për Ditën e Gruas! Leggi tutto »

Dedikuar nënës, motrës, shoqes, mësueses! Dhurata e 7-8 Marsit duhet të ketë një mesazh të fshehur këtë vit!

“Jepni më të mirën tuaj, shkëlqeni dhe mos u stepni”! Ky është mesazhi që “Swarovski” përçon për gratë këtë 7-8 Mars. Një nga qëllimet e Daniel Swarovskit ishte t’i mundësonte çdo gruaje të ndihet sikur është një diamant që shkëlqen. Nëse edhe ti dëshiron të përçosh këtë mesazh në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, atëherë ne …

Dedikuar nënës, motrës, shoqes, mësueses! Dhurata e 7-8 Marsit duhet të ketë një mesazh të fshehur këtë vit! Leggi tutto »