Month: April 2020

Ku ka festë ka dhe oferta! Festo nga shtëpia me uljet më fantastike të “BLUKIDS”

Më në fund një super lajm për ta mirëpritur siç duhet pranverën! Brand-i i mirënjohur italian i veshjeve për fëmijë, ju fton këtë muaj të festojmë të gjithë së bashku nga shtëpia me rastin e 3-vjetorit të “BLUKIDS” në Tiranë. “BLUKIDS” do t’ju ofrojë këtë muaj kënaqësinë e vërtetë të uljeve, në mesin e shumë …

Ku ka festë ka dhe oferta! Festo nga shtëpia me uljet më fantastike të “BLUKIDS” Leggi tutto »

Tani qëndrimi në shtëpi s’do të jetë aspak i mërzitshëm! 4 mënyra si t’ia kaloni shkëlqyer!

Situata e trishtë me koronavirusin dhe distancimi social ka ndryshuar çdo aspekt të jetës sonë të përditshme, por nuk ka asnjë arsye që ne të mos i lejojmë vetes kënaqësinë e të bërit shopping nga shtëpia. “Swarovski”, “Swatch”, “Villeroy & Boch”, dhe “BLUKIDS” ju ftojnë të përfitoni me super ofertat e prillit, nga rehatia e …

Tani qëndrimi në shtëpi s’do të jetë aspak i mërzitshëm! 4 mënyra si t’ia kaloni shkëlqyer! Leggi tutto »