Month: September 2020

“Villeroy & Boch” sjell botën orientale me elegancën e luleve aziatike

Me këtë dizajn të ri, “Villeroy & Boch” ju merr brenda botës së pasur të orientit deri në kopshtin kinez Quinsai, në qytetin e preferuar të Marco Polo në fund të Rrugës së Mëndafshit. Asnjë destinacion tjetër që ai zbuloi gjatë udhëtimit të tij nuk i dha aq shumë eufori se sa ish-kryeqyteti i jugut …

“Villeroy & Boch” sjell botën orientale me elegancën e luleve aziatike Leggi tutto »

Vjeshta nis bio! Zbuloni aksesorët që janë në harmoni me natyrën dhe çdo gjë që veshim!

“Swatch” është frymëzuar nga natyra për koleksionin e ri të orëve dhe na duhet të themi se inovacioni më i fundit i markës sjell aksesorët që qëndrojnë në harmoni me natyrën dhe çdo gjë që veshim këtë sezon. Kjo shënon herën e parë që një markë prestigjioze zëvendëson materialin e prodhimit me një burim bio, …

Vjeshta nis bio! Zbuloni aksesorët që janë në harmoni me natyrën dhe çdo gjë që veshim! Leggi tutto »

“Ku të bëj blerje ekskluzive dhe me leverdi”? Guida e dhuratave më të dëshiruara për të gjithë familjen!

Dëshironi një vend ekskluziv ku të bëni shopping për shtëpinë, fëmijët, për dhurata për veten dhe njerëzit tuaj të dashur? E kemi fjalën për një vend që t’ju shërbejë për blerje të leverdishme online dhe sigurisht, nga rehatia e kolltukut të shtëpisë suaj! Epo dëshira juaj u plotësua, pasi tani mund të bëni blerje pafund …

“Ku të bëj blerje ekskluzive dhe me leverdi”? Guida e dhuratave më të dëshiruara për të gjithë familjen! Leggi tutto »

SAMARAH

VILLEROY & BOCH PREMIUM BONE PORCELAIN Previous Next