Month: October 2020

Halloween-i nuk mund të festohet më bukur se kaq, përfitoni nga ofertat speciale në brandet më të njohura

Halloween-i po troket në derë dhe nëse nuk keni nisur ende nga përgatitjet po ju japim ne idetë e zgjidhjen më ideale. Swatch, Swarovski, Villeroy & Boch dhe BluKids kanë menduar t’ju gjenden pranë këto ditë me ofertat më të mira në produktet e tyre cilësore. Jetojmë në kohë pandemie dhe këtë vit do e …

Halloween-i nuk mund të festohet më bukur se kaq, përfitoni nga ofertat speciale në brandet më të njohura Leggi tutto »

Swarovski sjell për ju aksesorët e duhur për kombinime plot stil

Le të “festojmë” me unazat  perfekte! Shprehni kreativitetin duke krijuar historinë tuaj perfekte, me unazat klasike dhe delikate në të njëjtën kohë nga Swarovski. Bëni kombinimet e duhura duke iu përshtatur stilit dhe gjendjes suaj shpirtërore! Sa më shumë varëse në një kombinim! Si të jeni elegante dhe rebele në të njëjtën kohë?! Zgjidhni të …

Swarovski sjell për ju aksesorët e duhur për kombinime plot stil Leggi tutto »

Zbuloni të fshehtat e Atelier Swarovski

                                                   Karl Lagerfeld Karl Lagerferd ( 10 Shtator 1933 – 19 Shkurt 2019), është cilësuar si ikona legjendare dhe e pavdekshme e stilit. Gjatë karrieres së tij shumë vjecare pati bashkëpunime mjaft të suksesshme. Një prej tyre ishte dhe bashkëpunimi me Atelier Swarovski. Një bashkëpunim padyshim i jashtëzakonshëm dhe që la gjurmë në gjithë industrinë e modës. …

Zbuloni të fshehtat e Atelier Swarovski Leggi tutto »

Më thuaj karakteristikat e tua, të të them se cila shenjë horoskopi je!

Sipas astrologjisë, një person i lindur në një ditë të caktuar të vitit,  mund të mos ketë ngjashmëri në pamje dhe në mënyrën e sjelljes, me vëllezërit apo motrat që kanë lindur jashtë shenjës së tij të zodiakut. Por, në qoftë se ju ta krahasonit atë me një person tjetër të panjohur,  por të njëjtën …

Më thuaj karakteristikat e tua, të të them se cila shenjë horoskopi je! Leggi tutto »

Do të vërshojnë komplimentet: Si të vishni bukur fëmijët cdo ditë të vitit!

Tani që sezoni i vjeshtës ka mbërritur pyetja ‘çfarë të vesh’ është ajo që na shqetëson më tepër. Nëse kjo pjesë është e vështirë për ne të rriturit, aq më shumë do të jetë për fëmijët e vegjël. Gjithsesi, ne kemi një lajm të mirë për të gjithë ju që keni fëmijë! Brandi më i …

Do të vërshojnë komplimentet: Si të vishni bukur fëmijët cdo ditë të vitit! Leggi tutto »