Month: December 2020

Pa dhurata s’ka festa! Disa ide speciale si të bëni të lumtur veten dhe njerëzit tuaj të zemrës këtë fundvit!

Kemi pritur shumë gjatë për sezonin e festave dhe tani ka ardhur koha për të përkëdhelur veten e njerëzit tanë më të dashur me dhurata fantastike.Nëse nuk keni ende një ide se çfarë mund të dhuroni këtë fundvit, “Swarovksi”, “Blukids”, “Villeroy & Boch” dhe “Swatch” ju vijnë në ndihmë. Katër monobrandet e famshme ju gjenden pranë në …

Pa dhurata s’ka festa! Disa ide speciale si të bëni të lumtur veten dhe njerëzit tuaj të zemrës këtë fundvit! Leggi tutto »

Nuk dini çfarë t’i dhuroni mashkullit të jetës këtë fundvit? E kemi ne një ide për ju

Zakonisht meshkujt mbeten jashtë listës së dhuratave të fundvitit për shumë arsye dhe njëra ndër to është fakti se nuk mund të gjesh diçka që mund t’ju përshtatet. Duke qenë se për femrat ka një shumëllojshmëri zgjedhjesh, për meshkujt nuk mund të themi të njëjtën gjë, por sigurisht që ka një zgjidhje. Dhe e dini …

Nuk dini çfarë t’i dhuroni mashkullit të jetës këtë fundvit? E kemi ne një ide për ju Leggi tutto »

U zbukurua Instagram-i! Shkëlqimi i blogereve shqiptare mban emrin “Swarovski”!

Vajzat më influencuese të modës në Shqipëri dinë të bëjnë zgjedhjet e duhura dhe të marrin vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale. S’dimë nëse e keni vërë re, por profilet e disa prej influencueseve më në zë të momentit kanë ndriçuar më shumë se zakonisht! Përmendim këtu Dajana Dakon, Anxhelina Kotorrin apo Kristi Jankun (Kikiliciouss). …

U zbukurua Instagram-i! Shkëlqimi i blogereve shqiptare mban emrin “Swarovski”! Leggi tutto »

“Villeroy & Boch” sjell dashurinë në tryezën tuaj! Si të shtroni një tryezë perfekte për Krishtlindje!

Teksa na ndan vetëm një ditë nga Krishtlindjet, në mendje na shkon një pyetje: Si të krijojmë një atmosferë festive? Në përgatitjen për darkën e shumëpritur, tryeza ka rëndësinë e saj. E dimë që nuk ka si gatimi në shtëpi, një tryezë e shtruar këndshëm dhe miq të mirë për të trokitur gotat! Nëse po …

“Villeroy & Boch” sjell dashurinë në tryezën tuaj! Si të shtroni një tryezë perfekte për Krishtlindje! Leggi tutto »

Festat e fundvitit festohen më bukur me Blukids! Me këto super oferta do të bëni tuajat dhuratat perfekte!

Festat e fundvitit këtë vit marrin një rëndësi sublime, sidomos pas një viti të vështirë. Kemi menduar që fëmijët meritojnë shumë më shumë: më shumë lumturi, gëzim dhe dhurata! Çfarë do të sjellë Viti i Ri në Blukids?! “BLUKIDS” të gjendet pranë për ta bërë sa më të sigurt dhe argëtues ‘udhëtimin’ në 2021. I …

Festat e fundvitit festohen më bukur me Blukids! Me këto super oferta do të bëni tuajat dhuratat perfekte! Leggi tutto »

Është koha për surpriza plot shkëlqim! “Swarovski” ka disa ide dhuratash perfekte për të mbyllur 2020-ën!

Nëse ende nuk e keni ndarë mendjen ç’dhuratë t’i bëni vetes apo të dashurve tuaj për festat e fundvitit, jeni në vendin e duhur! “SWAROVSKI” ka disa ide perfekte për dhuratat, të cilat të gjithë do t’i dëshirojmë kaq shumë! Çfarë më shumë se shkëlqimi ju duhet në këto ditë festash? Brandi i mirënjohur “Swarovski” …

Është koha për surpriza plot shkëlqim! “Swarovski” ka disa ide dhuratash perfekte për të mbyllur 2020-ën! Leggi tutto »

Magji kristalesh! “Swarovski” vezullon në pemën më të bukur të Krishtlindjes në mes të Milano-s!

Kjo është padyshim periudha më e bukur e vitit, të cilën të gjithë e kemi pritur me padurim. Magjia e festave qëndron thellë në shpirtin e secilit prej nesh. Çdokush lumturohet e ndjen ngrohtësi brenda vetes së tij, kur sheh një pemë të zbukuruar apo drita të ngrohta dekori posaçërisht për fundvitin. Njerëzit i kanë …

Magji kristalesh! “Swarovski” vezullon në pemën më të bukur të Krishtlindjes në mes të Milano-s! Leggi tutto »

Pjesë e historisë! Krishtlindja në “Rockfeller Center” s’do të ishte e njëjta pa shkëlqimin magjik të “Swarovski-t”!

“Rockfeller Center”, një ndër qendrat më të famshme tregtare në New York dhe në botë, ka kthyer në traditën e saj ndër dekada, pemën e famshme të Krishtlindjeve. Që prej vitit 1933, pema e festave në qendrën “Rockfeller” ka qëndruar si feneri i pushimeve për njujorkezët dhe vizitorët e huaj nga e gjithë bota. Ky …

Pjesë e historisë! Krishtlindja në “Rockfeller Center” s’do të ishte e njëjta pa shkëlqimin magjik të “Swarovski-t”! Leggi tutto »