Month: January 2021

Koleksion i ri dhe ulje në “Blukids”, për të stampuar një buzëqeshje të madhe në fytyrën e të vegjëlve tuaj!

E vërtetë, festat mbaruan, por çdo ditë vazhdon të jetë gëzim në “BLUKIDS”! E keni marrë vesh për uljet e fundit të brand-it? Për koleksionin fantastik të dimrit që na zbukuroi ditët e fundvitit, çdo produkt është me 50% ulje. Ofertë që s’duhet humbur! Jo vetëm kaq! Koleksioni i ri “Spring Summer 2021”, i cili sjell surprizat më …

Koleksion i ri dhe ulje në “Blukids”, për të stampuar një buzëqeshje të madhe në fytyrën e të vegjëlve tuaj! Leggi tutto »

Detaji që ju shpëtoi! Zonja e parë e SHBA-së shkëlqeu me “Swarovski” në ceremoninë e inaugurimit të Biden!

Joe Biden është zyrtarisht Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pas certifikimit të votave elektorale nga Kongresi Amerikan. Sigurisht për inaugurimin e Presidentit u mbajt një ceremoni madhështore inaugurimi, e cila u zhvillua në oborrin e ndërtesës së Kongresit Amerikan. Personazhe të njohur, këngëtarë e emra të artit që morën pjesë në këtë ceremoni …

Detaji që ju shpëtoi! Zonja e parë e SHBA-së shkëlqeu me “Swarovski” në ceremoninë e inaugurimit të Biden! Leggi tutto »

“Swarovski” sjell për ju aksesorët e duhur për kombinime plot stil

Një bizhuteri nuk lidhet vetëm me modën, por na ndihmon të shprehim identitetin dhe të forcojmë besimin në vetvete. Nuk ka rëndësi nëse keni një mbledhje pune në mëngjes, apo një takim romantik në darkë, aksesorët “Swarovski” do t’ju japin fuqinë që ju duhet për t’u dukur bukur në çdo moment të ditës! Le të …

“Swarovski” sjell për ju aksesorët e duhur për kombinime plot stil Leggi tutto »

Zgjedhjet që bëjnë diferencën! Reperi me famë botërore impresionon me “Swatch” në videoklipin e tij të ri!

“Swatch” ju lejon të luani vetë me konceptin e kohës, duke e ndalur ose rifilluar atë sipas dëshirës suaj. Qartazi, koha është në dorën tuaj dhe ju mund t’a manipuloni atë si të doni. “Swatch” ju ofron mundësinë për të ëndërruar edhe gjatë ditës. Po sikur të kishit mundësinë të ndalonit kohën, qoftë dhe për …

Zgjedhjet që bëjnë diferencën! Reperi me famë botërore impresionon me “Swatch” në videoklipin e tij të ri! Leggi tutto »

Do të bësh blerje të reja? Përfito tani nga super uljet e dimrit dhe bëj të tuat produktet më të mira

Nuk besojmë të ketë njeri që nuk i do ofertat, aq më tepër në këto ditë të ftohta dimri, që kemi nevojë më shumë se kurrë për ngritje humori. Dhe kush mund të na e ngrejë humorin më mirë se një blerje e veçantë dhe me çmime fantastike? Asgjë tjetër! Prandaj ne kemi disa sugjerime …

Do të bësh blerje të reja? Përfito tani nga super uljet e dimrit dhe bëj të tuat produktet më të mira Leggi tutto »