Month: February 2021

Për gruan që i meriton të gjitha, kjo është dhurata perfekte që mund t’i bësh këtë 8 Mars!

Mbase s’mund t’i falenderosh sa duhet, por mund t’i japësh dhuratën perfekte femrave të jetës tënde këtë 8 Mars! E kush më mirë se brand-i prestigjioz “Swarovski” mund ta bënte këtë? Për të qenë në qendër të vëmendjes, të duhet doza e duhur e kristaleve magjepsës, ndaj përfito nga shkëlqimi i tyre! Surprizë për nënën, motrën, kushërirën …

Për gruan që i meriton të gjitha, kjo është dhurata perfekte që mund t’i bësh këtë 8 Mars! Leggi tutto »

Një histori 125-vjeçare kristalesh: “Swarovski” vjen me një botë të re, identitet të ri dhe frymë të re!

Krijuesi më i madh në botë i kristaleve, “Swarovski”, zbulon identitetin e ri të brand-it. Drejtim i ri artistik, konceptim i ri i monobrand-eve, logo e re dhe koleksioni i ri, e bëjnë “Swarovski-n” më modern, më të shkëlqyeshëm, më të mrekullueshëm dhe kryefjalën e elegancës. Tashmë magjia e kristaleve “Swarovski” vjen me një frymë të …

Një histori 125-vjeçare kristalesh: “Swarovski” vjen me një botë të re, identitet të ri dhe frymë të re! Leggi tutto »

Lumturoni të afërmit tuaj me një ”Kupon Dhuratë” nga Blukids!

Jeni në mëdyshje për të zgjedhur dhuratën e duhur për të afërmit tuaj? Zgjidhja është gjithmonë BLUKIDS. Blukids ofron për të gjithë ju një ”Kupon Dhuratë”, vlerën e të cilit e përcaktoni vetë ju! Kuponi në format dhurate do t’i lumturojë pafund të afërmit tuaj! Ata do të zgjedhin veshjet e preferuara në Blukids, dhuratë …

Lumturoni të afërmit tuaj me një ”Kupon Dhuratë” nga Blukids! Leggi tutto »

Super uljet që s’duhen humbur për asnjë arsye! Përkëdhelni të vegjëlit tuaj me “Blukids”

Fëmijët meritojnë më të mirat në çdo kohë dhe gjithçka që ju duhet për të vegjëlit tuaj e gjeni vetëm në “BLUKIDS“. Eleganca dhe stili janë cilësitë që koleksioni “Spring Summer 2021” ju fal! Por prisni, sepse surprizat e “BLUKIDS” nuk mbarojnë me kaq! Për tre ditë deri në datë 21 shkurt do të keni …

Super uljet që s’duhen humbur për asnjë arsye! Përkëdhelni të vegjëlit tuaj me “Blukids” Leggi tutto »

Këtë Shën Valentin shprehe dashurinë me “Swarovski”, kristalet që zgjasin deri në përjetësi!

A jeni gati për ditën e Shën Valentinit? Kristalet “Swarovski” me nuancat më të bukura do t’i shtojnë padyshim një shkëlqim mahnitës asaj dite, teksa ju festoni! Për ta bërë akoma më të veçantë ditën tuaj, luani me magjinë e “Swarovski-t” dhe premtoni dashuri të përjetshme me kristalet që zgjasin deri në përjetësi! Aksesorët “Swarovski” janë çelësi …

Këtë Shën Valentin shprehe dashurinë me “Swarovski”, kristalet që zgjasin deri në përjetësi! Leggi tutto »

Nuk ka mesazhe romantike! Koleksioni i ri i “Swatch” për Shën Valentinin i dedikohet gjithë zemërthyerve

Gjithçka e kemi ne në dorë dhe koha është ajo çfarë ne bëjmë me të. Shumë besojnë se ajo mund të shërojë edhe një zemër të thyer. Për këtë arsye “Swatch” feston me gjithë beqarët dhe cinikët e dashurisë këtë Shën Valentin me një koleksion të ri dhe një fushatë që sjell një frymë tjetër …

Nuk ka mesazhe romantike! Koleksioni i ri i “Swatch” për Shën Valentinin i dedikohet gjithë zemërthyerve Leggi tutto »

Dashuria nis nga stomaku! Si të përgatisësh një tryezë perfekte për këtë Shën Valentin

Na ndajnë vetëm pak ditë nga festa e të dashuruarve, Shën Valentini dhe nëse s’jeni të sigurt që dhurata juaj do ta kënaqë në maksimum personin e zemrës, ka gjithmonë një “as” nën mëngë: Darka romantike! Mund të duket si klishe, por lulet, servisi, gatimi, ushqimi, janë elemente që e bëjnë shtrimin e një tryeze …

Dashuria nis nga stomaku! Si të përgatisësh një tryezë perfekte për këtë Shën Valentin Leggi tutto »

Në kërkim të dhuratës së duhur për Shën Valentin? Shtojini rrahjet e zemrës me “Swarovski”

Vetëm pak ditë na ndajnë nga dita e Shën Valentinit, ndaj ka ardhur koha e duhur të mendoni se me çfarë do t’i surprizoni të dashurit tuaj. “Swarovski” u bashkohet emocioneve tuaja në festën e shumëpritur duke sjellë disa nga dhuratat më fantastike, përmes të cilave do të shprehni ndjenjat këtë 14 shkurt! Aksesorët “Swarovski” janë …

Në kërkim të dhuratës së duhur për Shën Valentin? Shtojini rrahjet e zemrës me “Swarovski” Leggi tutto »