Month: April 2021

“Swarovski” frymëzon çdokënd që ka dëshirë të eksplorojë kristalet dhe botën që sjell shkëlqimi i tyre!

TWIST Një koleksion i krijuar për 125 vjetorin e Swarovski-t me një dizajn unik përsa i përket trendit spiral të bizhuterive.Krijuar për të joshur këdo rreth jush! Ndërthurja e linjave vezulluese të koleksionit “Twist” me kristalet Swarovski është kombinimi perfekt për t’i shtuar shkëlqim dhe elegancë pamjes tuaj. ZODIAC Zgjidhni koleksionin “Zodiac”, një dhuratë simbolike …

“Swarovski” frymëzon çdokënd që ka dëshirë të eksplorojë kristalet dhe botën që sjell shkëlqimi i tyre! Leggi tutto »

Koleksioni i ri i “Swatch”, totalisht një botë tjetër!

Ju prezantojmë me inovacionin e fundit të Swatch: BIOCERAMIC. Vetem disa muaj pas prezantimit të koleksionit të ri në shtator të 2020, Swatch prezanton të rejat e fundit, me një perzierje unike të qeramikës dhe plastikës. Dy të tretat qeramikë dhe një e treta plastikë, BIOCERAMIC është elastik dhe rezistent me një prekje të lehtë mëndafshi …

Koleksioni i ri i “Swatch”, totalisht një botë tjetër! Leggi tutto »

IANA, brandi më i ri për fëmijë, vjen më në fund në Shqipëri si pjesë e brandit të mirënjohur Blukids!

IANA është një brand italian dedikuar veshjeve dhe aksesorëve për fëmijët e moshës 0-9 vjeç, pjesë e grupit Upim dhe OVS. IANA ofron një koleksion të veçantë veshjesh konceptuar dhe dizajnuar në Itali, të përbërë me materiale të çmuara dhe natyrore dhe vëmendje të veçantë për cilësinë dhe detajet. IANA është ”një copëz arti”, e …

IANA, brandi më i ri për fëmijë, vjen më në fund në Shqipëri si pjesë e brandit të mirënjohur Blukids! Leggi tutto »