Month: June 2021

Ditët me diell shijojnë më shumë nën hapat e KLIN! Jepini një verë plot adrenalinë të vegjëlve tuaj

Ju njohim me Klin, brand-in brazilian të këpucëve për fëmijë, që operon në mbi 50 vende të botës, për më shumë se 38 vite. Brandi Klin ka konsoliduar pozicionin si një lider në prodhimin dhe shitjen e këpucëve për fëmijë, i fokusuar në komoditetin dhe cilësinë e produkteve të tij. Këpucët Klin kaq fleksibël dhe rezistente janë prodhuar nga kërkime intensive dhe materiale të …

Ditët me diell shijojnë më shumë nën hapat e KLIN! Jepini një verë plot adrenalinë të vegjëlve tuaj Leggi tutto »

Gati për plazh! Çfarë duhet të kenë fëmijët në valixhen e pushimeve!

Të shkojnë me pushime është momenti më i shumëpritur për vogëlushët tuaj. Kur bëhet fjalë për të bërë gati valixhen, u takon prindërve të mos harrojnë gjërat më të nevojshme! Për t’iu ardhur në ndihmë këtë verë, Blukids sjell për ju veshje dhe aksesorë që do t’ua bëjnë ditët e pushimeve më të bukura! Rrobat …

Gati për plazh! Çfarë duhet të kenë fëmijët në valixhen e pushimeve! Leggi tutto »