Month: September 2021

Mos kërkoni më gjatë! Gjithçka që ju nevojitet fëmijëve tuaj, e gjeni në “Blukids” dhe “Klin”

Shkolla po nis dhe bashkë me të, nisin edhe pyetjet e fëmijëve: “Mami, çfarë të vesh?” Epo, ne ju tregojmë përgjigjen e kësaj pyetjeje dhe ju heqim të gjitha mundimet! Dy brand-et cilësore, BLUKIDS dhe KLIN, ofrojnë gjithçka që kërkon fëmija juaj. Kombinimet për të vegjëlit janë të adhurueshme! Zgjidhni veshjet Bio Cotton me fibra natyrale nga “Blukids” …

Mos kërkoni më gjatë! Gjithçka që ju nevojitet fëmijëve tuaj, e gjeni në “Blukids” dhe “Klin” Leggi tutto »

Nga J.Lo tek Kendall Jenner, VIP-at që shkëlqyen me Swarovksi në ceremonitë madhështore të Hollywood-it!

E gjithë bota ka folur këto ditë për “MTV Video Music Awards”, “Met Gala” apo “Venice Film Festival”, ceremonitë që morën vëmendjen e të gjithëve dhe na dhuruan një spektakël të vërtetë nga VIP-at e huaj. Deshën, s’deshën, të gjithë u munduan të japin më të mirën nga vetja, duke zgjedhur brand-et më të famshme …

Nga J.Lo tek Kendall Jenner, VIP-at që shkëlqyen me Swarovksi në ceremonitë madhështore të Hollywood-it! Leggi tutto »