Month: November 2021

Festat sollën magjinë në KLIN! Koleksioni i ri i dimrit s’duhet humbur për asnjë arsye

S’ka rëndësi sa shumë ulen temperaturat, nëse bie shi apo dëborë. Me këpucët e brand-it KLIN, fëmijët tuaj do të jenë gjithmonë të sigurt dhe ngrohtë! Aq më tepër që tashmë ka ardhur koleksioni i ri i dimrit, që s’duhet humbur për asnjë arsye! Ky brand-i brazilian i këpucëve për fëmijë operon në mbi 50 vende të …

Festat sollën magjinë në KLIN! Koleksioni i ri i dimrit s’duhet humbur për asnjë arsye Leggi tutto »

Këtyre ofertave s’i reziston dot! Me “Black Friday” nisën uljet në Swarovski!

Periudha para Krishtlindjeve është koha e duhur për të zgjedhur dhuratat më të veçanta, që të bësh të lumtur personat e zemrës! Për më tepër, ke mundësinë të përfitosh nga super çmimet! “E premtja e zezë” është tashmë traditë për brandin SWAROVSKI, që të fton të përfitosh nga oferta që do të zgjasë plot një javë! Duke nisur nga 22 …

Këtyre ofertave s’i reziston dot! Me “Black Friday” nisën uljet në Swarovski! Leggi tutto »

Magjia e festave në shtëpinë tënde! “Rrëmbe” koleksionin unik që po pret për ty këtë fundvit!

Ky vit ka qenë shumë i ngarkuar dhe i lodhshëm për të gjithë, por festat e fundvitit na e ngrohin sado pak zemrën. Festat na kujtojnë se kemi njerëz që i duam dhe na duan! Dashuria ndaj tyre shpërblehet me dhurata unike, për të cilat mendon Villeroy & Boch. Villeroy & Boch është një nga markat …

Magjia e festave në shtëpinë tënde! “Rrëmbe” koleksionin unik që po pret për ty këtë fundvit! Leggi tutto »

Lër të lirë fëmijën brenda vetes! Koleksioni i ri i SWATCH në bashkëpunim me bandën “Peanuts” është këtu!

Snoopy, Charlie Brown, Woodstock dhe pjesa tjetër e bandës “Peanuts” kanë marrë përsipër koleksionin e ri të brand-it SWATCH dhe po na kthejnë të gjithëve në fëmijëri! E ku ka më bukur? Bëhuni gati për emocione dhe aventura shumëngjyrëshe, sepse SWATCH në bashkëpunim me ‘Peanuts‘ na kanë sjellë koleksionin më fantastik që kemi parë ndonjëherë! Orët e …

Lër të lirë fëmijën brenda vetes! Koleksioni i ri i SWATCH në bashkëpunim me bandën “Peanuts” është këtu! Leggi tutto »

Po vijnë festat dhe surprizat! BLUKIDS e hapi thesin e dhuratave për të gjithë fëmijët

Më herët se kudo tjetër, festat e fundvitit po trokasin në BLUKIDS! Duke nisur nga ky muaj, keni mundësinë e artë për t’i bërë të lumtur fëmijët tuaj me produktet fantastike që “BLUKIDS” ofron, ndaj dhe ditët e fundit të 2021-shit do t’i kaloni bukur. “BLUKIDS” ju gjendet pranë për ta bërë sa më të …

Po vijnë festat dhe surprizat! BLUKIDS e hapi thesin e dhuratave për të gjithë fëmijët Leggi tutto »