Month: December 2021

Tik-tak! Koha po kalon dhe s’ke gjetur dhuratat e festave? Të ndihmon SWATCH

Dëshiron shumë t’i bësh të lumtur këtë fundvit personat e tu të zemrës, por ditët po kalojnë shpejt dhe ende s’ke përgatitur asgjë? S’ka asgjë për t’u stresuar, të ndihmon SWATCH! Brandi prestigjioz zviceran vjen me një koleksion unik për festa, ndaj të sigurojmë se do ta lësh pa fjalë personin që do t’i bësh një …

Tik-tak! Koha po kalon dhe s’ke gjetur dhuratat e festave? Të ndihmon SWATCH Leggi tutto »

Gati për festat? Një surprizë e bukur për ju vjen nga SWATCH dhe banda “Peanuts”

Çfarë ta ngroh më shumë zemrën në këto ditë të ftohta dimri? Surprizat e personave të dashur, që kanë menduar të të bëjnë të lumtur duke të të dhuruar diçka. Epo, në rrethin e atyre që mendojnë për ty bëjnë pjesë edhe SWATCH dhe banda “Peanuts”! Po po, siç e lexove! Magjisë së këtij fundviti po i …

Gati për festat? Një surprizë e bukur për ju vjen nga SWATCH dhe banda “Peanuts” Leggi tutto »

Super eventi: Pas dy vitesh të vështira, SWAROVSKI riktheu magjinë e festave!

Për shkak të pandemisë Covid-19 kemi kaluar dy vite të vështira, të mbushura me merak për veten dhe personat e dashur. Në këtë periudhë të vështirë, i kemi lënë pas dore kënaqësitë personale mirëpo SWAROVSKI ia doli të na kthejë sado pak magjinë e festave! Në Qendrën Tregtare Metropol u mbajt super eventi i fundvitit …

Super eventi: Pas dy vitesh të vështira, SWAROVSKI riktheu magjinë e festave! Leggi tutto »