Month: January 2022

Nëse ndihesh i dashuruar, vendos një zemër në kyçin tënd me orët SWATCH!

Shën Valentini është dita për t’iu gëzuar faktit që në jetën tonë kemi njerëz të rëndësishëm që na dhurojnë dashuri. Aq të rëndësishëm sa ç’janë minutat në një orë. Prandaj, në këtë ditë të shënuar, brandi zviceran SWATCH feston me zemrat tuaja! Këtë Shën Valentin dhe çdo ditë tjetër, vendosini zemrat në kyçin tuaj me koleksionin …

Nëse ndihesh i dashuruar, vendos një zemër në kyçin tënd me orët SWATCH! Leggi tutto »

Lëri mesazhet romantike! Këtë Shën Valentin, dashuria shprehet me Swarovski

I ke filluar përgatitjet për Shën Valentinin? I ke listuar në mendjen tënde dhuratat e bukura që do të doje të merrje në Ditën e të Dashuruarve? Këtë vit, harroji mesazhet romantike! Dhuratat ideale janë kristalet SWAROVSKI! Gurët me nuancat më të bukura do t’i shtojnë padyshim një shkëlqim mahnitës asaj dite, teksa ju festoni! …

Lëri mesazhet romantike! Këtë Shën Valentin, dashuria shprehet me Swarovski Leggi tutto »

Përfitoni nga uljet dhe niseni vitin me tendencat e fundit të modës për të vegjëlit, në BLUKIDS!

Dëshironi t’i gëzoni të vegjëlit tuaj në këtë fillim viti? T’i bëni të ndihen rehat dhe të duken bukur njëkohësisht? Kush tjetër mund të të ndihmojë, veçse brand-i më fantastik për fëmijë, BLUKIDS? Surprizat s’kanë fund në Blukids! Uljet vazhdojnë edhe pas festave, që buzëqeshja të zgjasë ende nëpër fytyrat tuaja. Bëni mirë të nxitoni, …

Përfitoni nga uljet dhe niseni vitin me tendencat e fundit të modës për të vegjëlit, në BLUKIDS! Leggi tutto »