Month: February 2022

Si të surprizosh nënën dhe mësuesen? SWAROVSKI s’të lë të mendohesh gjatë për 7 dhe 8 Marsin!

Nëna dhe mësuesja janë ato që meritojnë mirënjohjen tonë në çdo moment. Nga njëra kemi si dhuratë jetën e nga tjetra dijen, ndaj nuk do mjaftonin as fjalët e gjithë botës për të shprehur dashurinë e respektin për to. Këtë 7 dhe 8 Mars, mund t’ua zbukurosh ditën më të rëndësishme heroinave të tua jo …

Si të surprizosh nënën dhe mësuesen? SWAROVSKI s’të lë të mendohesh gjatë për 7 dhe 8 Marsin! Leggi tutto »

S’di ç’dhuratë t’i bësh? E ke “asin” nën mëngë, përgatiti tryezën perfekte këtë Shën Valentin

Me siguri e ke ndjerë gjatë gjithë kësaj jave atmosferën e Shën Valentinit, festës nga e cila na ndajnë vetëm pak ditë. E dimë që ke biseduar me shoqet për ide dhuratash dhe nuk është ‘fundi i botës’ edhe nëse s’e ke vendosur ende si do ta surprizosh gjysmën tënde. Ne kemi idenë më fantastike …

S’di ç’dhuratë t’i bësh? E ke “asin” nën mëngë, përgatiti tryezën perfekte këtë Shën Valentin Leggi tutto »

Ku ka art, ka SWAROVSKI- frymëzim për çdo gjini, në fusha të ndryshme të jetës

Festivalit muzikor të Sanremo-s këtë vit nuk mund ti mungonte kurrsesi shkëlqimi i kristaleve SWAROVSKI!Në festivalin më të rëndësishëm në Itali në edicionin e tij të 72-të, fitues janë Mahmood dhe Blanco. Mahmood mori vëmendje me stilin e tij që shkëlqeu me Swarovski. Swarovski është për çdo event madhështor dhe është kudo ku ka art! SWAROVSKI …

Ku ka art, ka SWAROVSKI- frymëzim për çdo gjini, në fusha të ndryshme të jetës Leggi tutto »

Pranvera mbërriti më herët në BLUKIDS! Mos humbisni ofertat dhe koleksionin e ri për fëmijët

Po i prisnit ditët me ngjyra? Epo, ja ku po ju themi se pranvera ka mbërritur më herët në kryeqytet, pikërisht në brand-in BLUKIDS! Koleksioni i ri për fëmijë, spring-summer është gati dhe do t’ju frymëzojë këto ditë me një seri modelesh dhe ngjyrash. Zgjidhni veshje plot stil dhe elegancë për vajzat e djemtë tuaj, …

Pranvera mbërriti më herët në BLUKIDS! Mos humbisni ofertat dhe koleksionin e ri për fëmijët Leggi tutto »