Month: March 2022

Kalamaja po vjen vera! BLUKIDS sapo solli koleksionin më fantastik!

Dita po zgjatet, temperaturat po rriten dhe fëmijët do të kërkojë të dalin më shumë. Lumturia e tyre është në gjërat e vogla, por çfarë tjetër mund t’i bënte më të lumtur se veshjet super të rehatshme të BLUKIDS, për çdo stinë? Brand-i prezanton koleksionin e ri Spring-Summer 2022 dhe na besoni, është fantastik! Shumëllojshmëri ngjyrash e modelesh, për djem e vajza. Që të ndihen …

Kalamaja po vjen vera! BLUKIDS sapo solli koleksionin më fantastik! Leggi tutto »

Zonja dhe zotërinj! Koleksioni i ri i SWATCH është i gjithi art!

SWATCH ka bashkuar forcat me qendrën Pompidou, që i dedikohet artit modern dhe kontemporan. Na lejoni t’ju themi që orët janë fantastike! Thjesht imagjinoni gjashtë kryevepra botërore, të punuara me mjeshtëri për kyçin e dorës tuaj. E kemi fjalën për vepra të Frida Kahlo, Amedeo Modigliani, Robert Delaunay, Vassily Kandinsky dhe Piet Mondrian. Swatch mendon se duhet të …

Zonja dhe zotërinj! Koleksioni i ri i SWATCH është i gjithi art! Leggi tutto »

Për yllin që na ndriçon jetën! E di SWATCH ç’ti dhurosh nënës këtë 8 Mars

Është dikush që na ka mbështetur gjatë gjithë jetës tonë, një “yll” që na ka rrëfyer rrugën dhe na është gjendur pranë në ditë të mira e të këqija. Kush tjetër veç nënës? E dimë, në Ditën e Gruas ajo meriton t’i falësh botën por në pamundësi për ta bërë këtë, mund t’i falim vetëm dhurata …

Për yllin që na ndriçon jetën! E di SWATCH ç’ti dhurosh nënës këtë 8 Mars Leggi tutto »

Mos u lodh gjatë t’i bësh qejfin! Kjo është dhurata ideale për Ditën e Gruas

Mbase s’mund t’i falenderosh sa duhet, por mund t’i japësh dhuratën perfekte femrave të jetës tënde këtë 8 Mars! Dhe çfarë më mirë se diçka për shtëpinë, më saktë për kuzhinën? A ka grua që nuk është e fiksuar pas kuzhinës? Dyshojmë. Ndaj VILLEROY & BOCH është një kartë e sigurt për t’u luajtur këtë 8 Mars. Në …

Mos u lodh gjatë t’i bësh qejfin! Kjo është dhurata ideale për Ditën e Gruas Leggi tutto »