Month: May 2022

As çokollata, as lodra! Këtë 1 Qershor, fëmijët duan FLIK FLAK nga Swatch!

Ata e kanë pritur prej kohësh dhe më në fund festa e tyre është nesër! Fëmija juaj me siguri po e pret dhuratën e 1 Qershoritprej kohësh. Çokollatë? Lodra? Kukulla? Nëse ju ndiheni të lodhur nga këto dhurata, me siguri edhe të vegjëlit tuaj. Ndaj për të bërë dhuratën e duhur të 1 Qershorit, orët për …

As çokollata, as lodra! Këtë 1 Qershor, fëmijët duan FLIK FLAK nga Swatch! Leggi tutto »

SWATCH në eskspozitën e 59-të të artit, Biennale di Venezia

Për të gjashtin vit radhazi, SWATCH është i lumtur të bëhet sërish pjesë e Ekspozitës së 59-të të Artit, La Biennale di Venezia. Si një mbështetës i bashkëkohores në art, brand-i Swatch do të ‘krenohet’ sërish me disa vepra arti mbresëlënëse në këtë ngjarje të shumëpritur. Në Arsenale Sale d’Armi, Swatch do të mirëpresë veprat e disa artistëve që …

SWATCH në eskspozitën e 59-të të artit, Biennale di Venezia Leggi tutto »

Eurovision: Festivali ku s’mund të mungonte SWAROVSKI

Festivali ndërkombëtar “Eurovision” që mbledh shikues nga e gjithë bota, u mbajt vetëm pak ditë më parë në datat 10-14 maj. Organizimi rezultoi një sukses, ndërsa personazhet VIP ishin ata që i shtuan hijeshinë festivalit me look-un e performancat e tyre. Me një histori 125-vjeçare kristalesh, SWAROVSKI pa dyshim u zgjodh edhe këtë herë nga emra të …

Eurovision: Festivali ku s’mund të mungonte SWAROVSKI Leggi tutto »

Bella Hadid, imazhi i ri i SWAROVSKI

Modelja me famë botërore, Bella Hadid, me plot 51,7 milionë ndjekës në Instagram, ka firmosur me brand-in SWAROVSKI për të qenë imazhi i fushatës së fundit të bizhuve të kësaj marke. Ylli i botës së modës bashkëpunoi për këtë fushatë me drejtoreshën kreative të Swarovski-t, Giovanna Engelbert dhe u fotografua nga Mert Alas dhe Marcus Piggott. Fushata tregon Hadid në foto me ngjyra të …

Bella Hadid, imazhi i ri i SWAROVSKI Leggi tutto »

Gati për detin dhe ditët me diell? Erdhi koleksioni “Summer 2022” në BLUKIDS

Ditët e ngrohta erdhën, ndaj fëmijët kërkojnë gjithnjë e më shumë të qëndrojnë jashtë ambienteve të shtëpisë, të dalin në natyrë e në aktivitete të ndryshme që përfshijnë miq. Me siguri garderoba e fëmijëve tuaj për këto ditë të ngrohta ka nevojë për rroba të reja. Ju duhet të zgjidhni materiale të mira dhe modele …

Gati për detin dhe ditët me diell? Erdhi koleksioni “Summer 2022” në BLUKIDS Leggi tutto »