Month: July 2022

“Swarovski Wondercolor”, eventi që i bashkoi të gjithë në zemër të Tiranës

Ashtu siç i ka hije, SWAROVSKI u rikthye me evente ku shkëlqimi dhe kristalet janë gjithmonë kryefjala! Në zemër të Tiranës, në Qendrën Metropol në rrugën Sami Frashëri, u mbajt eventi i radhës “Swarovski Wondercolor“. Të pranishmit u prezantuan me koleksionin veror të bizhuve, i cili përqafon ngjyrat dhe modelet e shumëllojshme. Muzikë e mirë nga DJ, katering i shkëlqyer dhe …

“Swarovski Wondercolor”, eventi që i bashkoi të gjithë në zemër të Tiranës Leggi tutto »

By Best Shop- Thjeshtësia dhe lehtësia e blerjeve online

Kompania e parë shqiptare që ofron produkte të markave me cilësi të lartë, By Best Duty Free, sjell për ju platformën më të thjeshtë dhe efikase online, për të bërë të gjitha blerjet tuaja nga rehatia e shtëpisë. Prezantojmë për ju By Best Shop. T’ju tregojmë pak historik fillimisht? Kompania By Best Duty Free, e themeluar në vitin 1996, kujdeset …

By Best Shop- Thjeshtësia dhe lehtësia e blerjeve online Leggi tutto »

Çmenduri uljesh në BLUKIDS! S’do të donit ta humbisni për asnjë arsye koleksionin e verës!

Po po, siç e lexuat! Brand-i BLUKIDS po bën ulje të çmendura nëpër artikuj dhe e dimë që s’do të donit t’i humbisnit për asnjë arsye. Është koha t’i llastoni të vegjëlit tuaj në këto ditë të nxehta, pas një viti të gjatë shkollor. Materialet më të mira me çmimet më të arsyeshme! BLUKIDS ia plotëson të gjitha tekat fëmijëve tuaj. Fustanet …

Çmenduri uljesh në BLUKIDS! S’do të donit ta humbisni për asnjë arsye koleksionin e verës! Leggi tutto »