News

Mos kërkoni më gjatë! Gjithçka që ju nevojitet fëmijëve tuaj, e gjeni në “Blukids” dhe “Klin”

Shkolla po nis dhe bashkë me të, nisin edhe pyetjet e fëmijëve: “Mami, çfarë të vesh?” Epo, ne ju tregojmë përgjigjen e kësaj pyetjeje dhe ju heqim të gjitha mundimet! Dy brand-et cilësore, BLUKIDS dhe KLIN, ofrojnë gjithçka që kërkon fëmija juaj. Kombinimet për të vegjëlit janë të adhurueshme! Zgjidhni veshjet Bio Cotton me fibra natyrale nga “Blukids” …

Mos kërkoni më gjatë! Gjithçka që ju nevojitet fëmijëve tuaj, e gjeni në “Blukids” dhe “Klin” Leggi tutto »

Të gjitha dëshirat e fëmijëve që rikthehen në shkollë jua plotëson koleksioni i ri i BLUKIDS!

Po afrohet data e nisjes së vitit të ri shkollor dhe me siguri keni filluar të bëni me mendjen tuaj listën e gjërave që i mungojnë fëmijës tënd këtë vit. Epo, s’ka aspak vend për shqetësime! BLUKIDS sapo ka sjellë koleksionin e ri “Back to school” që ofron një pafundësi zgjedhjesh për ju. Gjeni gjithçka …

Të gjitha dëshirat e fëmijëve që rikthehen në shkollë jua plotëson koleksioni i ri i BLUKIDS! Leggi tutto »

Ditët me diell shijojnë më shumë nën hapat e KLIN! Jepini një verë plot adrenalinë të vegjëlve tuaj

Ju njohim me Klin, brand-in brazilian të këpucëve për fëmijë, që operon në mbi 50 vende të botës, për më shumë se 38 vite. Brandi Klin ka konsoliduar pozicionin si një lider në prodhimin dhe shitjen e këpucëve për fëmijë, i fokusuar në komoditetin dhe cilësinë e produkteve të tij. Këpucët Klin kaq fleksibël dhe rezistente janë prodhuar nga kërkime intensive dhe materiale të …

Ditët me diell shijojnë më shumë nën hapat e KLIN! Jepini një verë plot adrenalinë të vegjëlve tuaj Leggi tutto »

Gati për plazh! Çfarë duhet të kenë fëmijët në valixhen e pushimeve!

Të shkojnë me pushime është momenti më i shumëpritur për vogëlushët tuaj. Kur bëhet fjalë për të bërë gati valixhen, u takon prindërve të mos harrojnë gjërat më të nevojshme! Për t’iu ardhur në ndihmë këtë verë, Blukids sjell për ju veshje dhe aksesorë që do t’ua bëjnë ditët e pushimeve më të bukura! Rrobat …

Gati për plazh! Çfarë duhet të kenë fëmijët në valixhen e pushimeve! Leggi tutto »

Prekje e bukurisë së përjetshme! Zbulo magjinë e kristaleve të koleksionit të fundit nga Swarovski!

Magjia e kristaleve “Swarovski” vjen me një frymë të re dhe të guximshme, e cila arrin sfera të reja të imagjinatës dhe zbulon mundësi të pafundme. Një koleksion i frymëzuar nga kozmosi, gjeometria, ngjyra vibrante dhe punime kristali voluminoze! Një prekje e bukurisë së përjetshme e krijuar për të zgjatur pergjithmonë dhe një zgjedhje perfekte …

Prekje e bukurisë së përjetshme! Zbulo magjinë e kristaleve të koleksionit të fundit nga Swarovski! Leggi tutto »

“Swarovski” frymëzon çdokënd që ka dëshirë të eksplorojë kristalet dhe botën që sjell shkëlqimi i tyre!

TWIST Një koleksion i krijuar për 125 vjetorin e Swarovski-t me një dizajn unik përsa i përket trendit spiral të bizhuterive.Krijuar për të joshur këdo rreth jush! Ndërthurja e linjave vezulluese të koleksionit “Twist” me kristalet Swarovski është kombinimi perfekt për t’i shtuar shkëlqim dhe elegancë pamjes tuaj. ZODIAC Zgjidhni koleksionin “Zodiac”, një dhuratë simbolike …

“Swarovski” frymëzon çdokënd që ka dëshirë të eksplorojë kristalet dhe botën që sjell shkëlqimi i tyre! Leggi tutto »

Koleksioni i ri i “Swatch”, totalisht një botë tjetër!

Ju prezantojmë me inovacionin e fundit të Swatch: BIOCERAMIC. Vetem disa muaj pas prezantimit të koleksionit të ri në shtator të 2020, Swatch prezanton të rejat e fundit, me një perzierje unike të qeramikës dhe plastikës. Dy të tretat qeramikë dhe një e treta plastikë, BIOCERAMIC është elastik dhe rezistent me një prekje të lehtë mëndafshi …

Koleksioni i ri i “Swatch”, totalisht një botë tjetër! Leggi tutto »

IANA, brandi më i ri për fëmijë, vjen më në fund në Shqipëri si pjesë e brandit të mirënjohur Blukids!

IANA është një brand italian dedikuar veshjeve dhe aksesorëve për fëmijët e moshës 0-9 vjeç, pjesë e grupit Upim dhe OVS. IANA ofron një koleksion të veçantë veshjesh konceptuar dhe dizajnuar në Itali, të përbërë me materiale të çmuara dhe natyrore dhe vëmendje të veçantë për cilësinë dhe detajet. IANA është ”një copëz arti”, e …

IANA, brandi më i ri për fëmijë, vjen më në fund në Shqipëri si pjesë e brandit të mirënjohur Blukids! Leggi tutto »

Të duhet një dhuratë speciale për nënën dhe mësuesen? E kemi ne një super ide për ty

Nëna dhe mësuesja janë ato që meritojnë mirënjohjen tonë në çdo moment. Nga njëra kemi si dhuratë jetën e nga tjetra dijen, ndaj nuk do mjaftonin as fjalët e gjithë botës për të shprehur dashurinë e respektin për to. Këtë 7 dhe 8 Mars, mund t’ua zbukurosh ditën më të rëndësishme heroinave të tua jo …

Të duhet një dhuratë speciale për nënën dhe mësuesen? E kemi ne një super ide për ty Leggi tutto »