News

Detaji që ju shpëtoi! Zonja e parë e SHBA-së shkëlqeu me “Swarovski” në ceremoninë e inaugurimit të Biden!

Joe Biden është zyrtarisht Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pas certifikimit të votave elektorale nga Kongresi Amerikan. Sigurisht për inaugurimin e Presidentit u mbajt një ceremoni madhështore inaugurimi, e cila u zhvillua në oborrin e ndërtesës së Kongresit Amerikan. Personazhe të njohur, këngëtarë e emra të artit që morën pjesë në këtë ceremoni …

Detaji që ju shpëtoi! Zonja e parë e SHBA-së shkëlqeu me “Swarovski” në ceremoninë e inaugurimit të Biden! Leggi tutto »

“Swarovski” sjell për ju aksesorët e duhur për kombinime plot stil

Një bizhuteri nuk lidhet vetëm me modën, por na ndihmon të shprehim identitetin dhe të forcojmë besimin në vetvete. Nuk ka rëndësi nëse keni një mbledhje pune në mëngjes, apo një takim romantik në darkë, aksesorët “Swarovski” do t’ju japin fuqinë që ju duhet për t’u dukur bukur në çdo moment të ditës! Le të …

“Swarovski” sjell për ju aksesorët e duhur për kombinime plot stil Leggi tutto »

Zgjedhjet që bëjnë diferencën! Reperi me famë botërore impresionon me “Swatch” në videoklipin e tij të ri!

“Swatch” ju lejon të luani vetë me konceptin e kohës, duke e ndalur ose rifilluar atë sipas dëshirës suaj. Qartazi, koha është në dorën tuaj dhe ju mund t’a manipuloni atë si të doni. “Swatch” ju ofron mundësinë për të ëndërruar edhe gjatë ditës. Po sikur të kishit mundësinë të ndalonit kohën, qoftë dhe për …

Zgjedhjet që bëjnë diferencën! Reperi me famë botërore impresionon me “Swatch” në videoklipin e tij të ri! Leggi tutto »

Do të bësh blerje të reja? Përfito tani nga super uljet e dimrit dhe bëj të tuat produktet më të mira

Nuk besojmë të ketë njeri që nuk i do ofertat, aq më tepër në këto ditë të ftohta dimri, që kemi nevojë më shumë se kurrë për ngritje humori. Dhe kush mund të na e ngrejë humorin më mirë se një blerje e veçantë dhe me çmime fantastike? Asgjë tjetër! Prandaj ne kemi disa sugjerime …

Do të bësh blerje të reja? Përfito tani nga super uljet e dimrit dhe bëj të tuat produktet më të mira Leggi tutto »

Pa dhurata s’ka festa! Disa ide speciale si të bëni të lumtur veten dhe njerëzit tuaj të zemrës këtë fundvit!

Kemi pritur shumë gjatë për sezonin e festave dhe tani ka ardhur koha për të përkëdhelur veten e njerëzit tanë më të dashur me dhurata fantastike.Nëse nuk keni ende një ide se çfarë mund të dhuroni këtë fundvit, “Swarovksi”, “Blukids”, “Villeroy & Boch” dhe “Swatch” ju vijnë në ndihmë. Katër monobrandet e famshme ju gjenden pranë në …

Pa dhurata s’ka festa! Disa ide speciale si të bëni të lumtur veten dhe njerëzit tuaj të zemrës këtë fundvit! Leggi tutto »

Nuk dini çfarë t’i dhuroni mashkullit të jetës këtë fundvit? E kemi ne një ide për ju

Zakonisht meshkujt mbeten jashtë listës së dhuratave të fundvitit për shumë arsye dhe njëra ndër to është fakti se nuk mund të gjesh diçka që mund t’ju përshtatet. Duke qenë se për femrat ka një shumëllojshmëri zgjedhjesh, për meshkujt nuk mund të themi të njëjtën gjë, por sigurisht që ka një zgjidhje. Dhe e dini …

Nuk dini çfarë t’i dhuroni mashkullit të jetës këtë fundvit? E kemi ne një ide për ju Leggi tutto »

U zbukurua Instagram-i! Shkëlqimi i blogereve shqiptare mban emrin “Swarovski”!

Vajzat më influencuese të modës në Shqipëri dinë të bëjnë zgjedhjet e duhura dhe të marrin vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale. S’dimë nëse e keni vërë re, por profilet e disa prej influencueseve më në zë të momentit kanë ndriçuar më shumë se zakonisht! Përmendim këtu Dajana Dakon, Anxhelina Kotorrin apo Kristi Jankun (Kikiliciouss). …

U zbukurua Instagram-i! Shkëlqimi i blogereve shqiptare mban emrin “Swarovski”! Leggi tutto »

“Villeroy & Boch” sjell dashurinë në tryezën tuaj! Si të shtroni një tryezë perfekte për Krishtlindje!

Teksa na ndan vetëm një ditë nga Krishtlindjet, në mendje na shkon një pyetje: Si të krijojmë një atmosferë festive? Në përgatitjen për darkën e shumëpritur, tryeza ka rëndësinë e saj. E dimë që nuk ka si gatimi në shtëpi, një tryezë e shtruar këndshëm dhe miq të mirë për të trokitur gotat! Nëse po …

“Villeroy & Boch” sjell dashurinë në tryezën tuaj! Si të shtroni një tryezë perfekte për Krishtlindje! Leggi tutto »

Festat e fundvitit festohen më bukur me Blukids! Me këto super oferta do të bëni tuajat dhuratat perfekte!

Festat e fundvitit këtë vit marrin një rëndësi sublime, sidomos pas një viti të vështirë. Kemi menduar që fëmijët meritojnë shumë më shumë: më shumë lumturi, gëzim dhe dhurata! Çfarë do të sjellë Viti i Ri në Blukids?! “BLUKIDS” të gjendet pranë për ta bërë sa më të sigurt dhe argëtues ‘udhëtimin’ në 2021. I …

Festat e fundvitit festohen më bukur me Blukids! Me këto super oferta do të bëni tuajat dhuratat perfekte! Leggi tutto »