Uncategorized @sq

Tik-tak! Koha po kalon dhe s’ke gjetur dhuratat e festave? Të ndihmon SWATCH

Dëshiron shumë t’i bësh të lumtur këtë fundvit personat e tu të zemrës, por ditët po kalojnë shpejt dhe ende s’ke përgatitur asgjë? S’ka asgjë për t’u stresuar, të ndihmon SWATCH! Brandi prestigjioz zviceran vjen me një koleksion unik për festa, ndaj të sigurojmë se do ta lësh pa fjalë personin që do t’i bësh një …

Tik-tak! Koha po kalon dhe s’ke gjetur dhuratat e festave? Të ndihmon SWATCH Leggi tutto »

Gati për festat? Një surprizë e bukur për ju vjen nga SWATCH dhe banda “Peanuts”

Çfarë ta ngroh më shumë zemrën në këto ditë të ftohta dimri? Surprizat e personave të dashur, që kanë menduar të të bëjnë të lumtur duke të të dhuruar diçka. Epo, në rrethin e atyre që mendojnë për ty bëjnë pjesë edhe SWATCH dhe banda “Peanuts”! Po po, siç e lexove! Magjisë së këtij fundviti po i …

Gati për festat? Një surprizë e bukur për ju vjen nga SWATCH dhe banda “Peanuts” Leggi tutto »

Këtyre ofertave s’i reziston dot! Me “Black Friday” nisën uljet në Swarovski!

Periudha para Krishtlindjeve është koha e duhur për të zgjedhur dhuratat më të veçanta, që të bësh të lumtur personat e zemrës! Për më tepër, ke mundësinë të përfitosh nga super çmimet! “E premtja e zezë” është tashmë traditë për brandin SWAROVSKI, që të fton të përfitosh nga oferta që do të zgjasë plot një javë! Duke nisur nga 22 …

Këtyre ofertave s’i reziston dot! Me “Black Friday” nisën uljet në Swarovski! Leggi tutto »

Lër të lirë fëmijën brenda vetes! Koleksioni i ri i SWATCH në bashkëpunim me bandën “Peanuts” është këtu!

Snoopy, Charlie Brown, Woodstock dhe pjesa tjetër e bandës “Peanuts” kanë marrë përsipër koleksionin e ri të brand-it SWATCH dhe po na kthejnë të gjithëve në fëmijëri! E ku ka më bukur? Bëhuni gati për emocione dhe aventura shumëngjyrëshe, sepse SWATCH në bashkëpunim me ‘Peanuts‘ na kanë sjellë koleksionin më fantastik që kemi parë ndonjëherë! Orët e …

Lër të lirë fëmijën brenda vetes! Koleksioni i ri i SWATCH në bashkëpunim me bandën “Peanuts” është këtu! Leggi tutto »

Planetët “Big Bold” në orbitë! Koha ta shihni botën shumëngjyrëshe me SWATCH

Kimia mes SWATCH dhe galaktikës vazhdon, ndaj kemi fatin e mirë të përfitojmë prej saj! Së fundmi, brand-i i mirënjohur Swatch ka lançuar koleksionin e ri të orëve “Space Collection” dhe na lejoni t’ju themi se është fantastik! Tashmë, është koha të mos shohim e të mos mendojmë më bardhë e zi, por të futemi …

Planetët “Big Bold” në orbitë! Koha ta shihni botën shumëngjyrëshe me SWATCH Leggi tutto »

Nga J.Lo tek Kendall Jenner, VIP-at që shkëlqyen me Swarovksi në ceremonitë madhështore të Hollywood-it!

E gjithë bota ka folur këto ditë për “MTV Video Music Awards”, “Met Gala” apo “Venice Film Festival”, ceremonitë që morën vëmendjen e të gjithëve dhe na dhuruan një spektakël të vërtetë nga VIP-at e huaj. Deshën, s’deshën, të gjithë u munduan të japin më të mirën nga vetja, duke zgjedhur brand-et më të famshme …

Nga J.Lo tek Kendall Jenner, VIP-at që shkëlqyen me Swarovksi në ceremonitë madhështore të Hollywood-it! Leggi tutto »

Prekje e bukurisë së përjetshme! Zbulo magjinë e kristaleve të koleksionit të fundit nga Swarovski!

Magjia e kristaleve “Swarovski” vjen me një frymë të re dhe të guximshme, e cila arrin sfera të reja të imagjinatës dhe zbulon mundësi të pafundme.Një koleksion i frymëzuar nga kozmosi, gjeometria, ngjyra vibrante dhe punime kristali voluminoze! Një prekje e bukurisë së përjetshme e krijuar për të zgjatur pergjithmonë dhe një zgjedhje perfekte për …

Prekje e bukurisë së përjetshme! Zbulo magjinë e kristaleve të koleksionit të fundit nga Swarovski! Leggi tutto »

Të duhet një dhuratë speciale për nënën dhe mësuesen? E kemi ne një super ide për ty

Nëna dhe mësuesja janë ato që meritojnë mirënjohjen tonë në çdo moment. Nga njëra kemi si dhuratë jetën e nga tjetra dijen, ndaj nuk do mjaftonin as fjalët e gjithë botës për të shprehur dashurinë e respektin për to. Këtë 7 dhe 8 Mars, mund t’ua zbukurosh ditën më të rëndësishme heroinave të tua jo …

Të duhet një dhuratë speciale për nënën dhe mësuesen? E kemi ne një super ide për ty Leggi tutto »

Një histori 125-vjeçare kristalesh: “Swarovski” vjen me një botë të re, identitet të ri dhe frymë të re!

Krijuesi më i madh në botë i kristaleve, “Swarovski”, zbulon identitetin e ri të brand-it. Drejtim i ri artistik, konceptim i ri i monobrand-eve, logo e re dhe koleksioni i ri, e bëjnë “Swarovski-n” më modern, më të shkëlqyeshëm, më të mrekullueshëm dhe kryefjalën e elegancës. Tashmë magjia e kristaleve “Swarovski” vjen me një frymë të …

Një histori 125-vjeçare kristalesh: “Swarovski” vjen me një botë të re, identitet të ri dhe frymë të re! Leggi tutto »