Çfarë të bësh brenda shtëpisë nëse të ka mërzitur shiu?!


Ditët me shi që duken sikur nuk kanë fund, na kanë mbyllur brenda shtëpisë këto kohë. Menjëherë sapo mbaron punën ose shkollën, ajo që ke më tepër nevojë, është të shkosh në shtëpi të shtrihesh në kolltukun tënd të preferuar dhe të flesh.

Por për të thyer monotoninë e këtyre ditëve me vranësira, ne ju këshillojmë të planifikoni një darkë me partnerin, me miq ose të afërm.

Një tryezë e shtruar bukur dhe me elegancë me setin e pjatave prej porcelani premium “Anmut Platinum”, është perfekte për këto ditë që nuk të bëhet të dalësh jashtë dyerve të shtëpisë.

Ky set elegant që nuk njeh kohë, përshtatet në çdo rast, nga ushqimet e përditshme, deri në darka dhe evente me rëndësi.

“Anmut Platinum” është i përkryer për ata që po kërkojnë të impresionojnë të ftuarit e tyre me cilësinë më të mirë të porcelanit.

Porcelani i setit “Anmut Platinum” përbëhet nga 60% pluhur kockash kafshësh industrial, i cili i jep porcelanit bardhesi, lehtësi në peshë dhe më rezistent.
Në fund i shtohet një shtresë xhami që piqet në furre, e cila i jep porcelanit shkëlqim dhe i mbron dizajnin. 

Villeroy&Boch ka si qëllim që me anë të serviseve të porcelanit, inoksit dhe kristalit të sjellë tek ju elegancë të përjetshme, dizajn unik dhe cilësi të jashtëzakonshme.
Shtrimi i tryezës dhe zbukurimi me aksesorët e duhur përbëjnë “artin e mikpritjes”.

Vizitoni “Villeroy & Boch” ose zbuloni online koleksionet më fantastike të produkteve të kuzhinës dhe atyre të arredimit!

Vendndodhja: Qendra Tregtare Metropol në rrugën “Sami Frashëri”.