Çmenduri uljesh në BLUKIDS! S’do të donit ta humbisni për asnjë arsye koleksionin e verës!

Po po, siç e lexuat! Brand-i BLUKIDS po bën ulje të çmendura nëpër artikuj dhe e dimë që s’do të donit t’i humbisnit për asnjë arsye.

Është koha t’i llastoni të vegjëlit tuaj në këto ditë të nxehta, pas një viti të gjatë shkollor. Materialet më të mira me çmimet më të arsyeshme! BLUKIDS ia plotëson të gjitha tekat fëmijëve tuaj.

Fustanet për zonjushat e vogla janë super cool dhe të freskëta, por pas nuk mbeten as djemtë me kombinime shumë të bukura.

Për bebushat, këto temperatura të larta kalohen në butësinë dhe fresinë e rrobave body, në material pambuku.

Aktiviteti i preferuar i fëmijëve, plazhi ose pishinat, kërkojnë rroba banjo të përshtatshme të cilat i gjeni me ulje në BLUKIDS. Vendosini gishtin modelit që ju pëlqen nga koleksioni i verës dhe bëjni tuajat menjëherë.

https://www.instagram.com/p/CfjzXDMozRH/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://www.instagram.com/p/CfldsQVKssw/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Artikujt e “BLUKIDS” mund t’i shihni virtualisht në faqen online të kompanisë “By Best Duty Free sh.p.k” (bybest.com.al), e cila prej vitit 1996 ofron produkte të brand-eve ndërkombëtare me cilësi superiore në Shqipëri.

Porosisni online veshjet e preferuara në Facebook dhe Instagram dhe “BLUKIDS” do të vijë aty ku je ti me dërgesa në të gjithë Shqipërinë.

Brand-in mund ta vizitoni edhe fizikisht në Qendrën Tregtare Metropol në rrugën “Sami Frashëri”.