Do të vërshojnë komplimentet: Si të vishni bukur fëmijët cdo ditë të vitit!

Tani që sezoni i vjeshtës ka mbërritur pyetja ‘çfarë të vesh’ është ajo që na shqetëson më tepër.

Nëse kjo pjesë është e vështirë për ne të rriturit, aq më shumë do të jetë për fëmijët e vegjël. Gjithsesi, ne kemi një lajm të mirë për të gjithë ju që keni fëmijë!

Brandi më i njohur i rrobave për fëmijë “Blukids”, që ndodhet në Qendrën Tregtare Metropol, ju këshillon që të mos i ndani fëmijët tuaj nga veshjet e bukura, plot klas e hijeshi, që i bëjnë të duken trendi në cdo kohë.

Bëhuni të zgjuar dhe përfitoni nga oferta me e re në kryeqytet ‘’Për 5’000 lekë blerje përfitoni 30% ulje!

“Blukids” risjell koleksionin e veshjeve që janë të përshtatshme për çdo ditë të javës, ato sportive por edhe për raste të veçanta, ditëlindje, festa në shkollë, apo mbrëmjet speciale.

Kostumet sportive, tutat, bluzet e rehatshme do të jenë shoqëruesit më të mirë të tyre gjatë ditës

Për vajzat e rritura “Blukids” ofron fundet dhe fustanet elegante, që do t’i bëjë ato të duken si zonjusha të vërteta në mbrëmjet jashtë me shoqërinë.

Fustanet  për princeshat e vogla vijnë me dizajne nga më të ndryshmet, si vija, lule, animacione, që do t’i pëlqente çdo vogëlushe.