Eurovision: Festivali ku s’mund të mungonte SWAROVSKI

Festivali ndërkombëtar “Eurovision” që mbledh shikues nga e gjithë bota, u mbajt vetëm pak ditë më parë në datat 10-14 maj.

Organizimi rezultoi një sukses, ndërsa personazhet VIP ishin ata që i shtuan hijeshinë festivalit me look-un e performancat e tyre.

Me një histori 125-vjeçare kristalesh, SWAROVSKI pa dyshim u zgjodh edhe këtë herë nga emra të njohur, që shkëlqyen në skenë.

Vezullimi i kristaleve s’mund t’i mungonte emrave të njohur, duke nisur me Laura Pausini-n , Chanel Terrero, Sheldon Riley, Mahmood, Dominika Hasek dhe për të mos harruar shqiptaren tonë Ronela Hajati.

Ku ka shkëlqim, ka Swarovski, ndaj këta personazhe të njohur i kthyen të gjithë sytë nga vetja në këtë event gjigant.

Këngëtarja Laura Pausini, e cila ishte këtë vit një ndër moderatoret e festivalit, zgjodhi Swarovski në çdo dalje skenike dhe publiku e adhuroi! Më poshtë ju tregojmë disa prej kombinimeve të veshjeve të saj me bizhutë Swarovski:

https://www.instagram.com/p/CdghAT3qwDc/?utm_source=ig_web_copy_link

Në konferencën për media në Eurovision, Ronela Hajati zgjodhi bizhutë Swarovski për një kombinim unik dhe të gjithë folën për veshjen e saj! Një rrëzëllitje e tillë kristalesh s’mund t’i shpëtonte askujt!

https://www.instagram.com/p/CdLbD0Isb_t/?utm_source=ig_web_copy_link

Po këngëtarin e famshëm Mahmood e patë? Ai dukej shumë simpatik teksa kombinoi look-un e tij me vathët Swarovski, ndërsa komplimentat për të nuk kishin fund!

https://www.instagram.com/p/CdjNn2wjK8r/?utm_source=ig_web_copy_link


Përfaqësuesja e Spanjës këtë vit në Eurovision, Chanel Terrero, bëri gjithashtu zgjedhjen e duhur. Veshja e saj u krijua nga Palamo Spain në bashkëpunim me brand-in Swarovski.

https://www.instagram.com/p/CdmAHrQMu0R/?utm_source=ig_web_copy_link

Swarovski ishte gjithashtu zgjedhja e Dominika Hasek, përfaqësueses së Çekisë në “Eurovision”. Look-u i saj (përveç talentit e performancës), i meritoi të gjitha duartrokitjet.

Super cool me Swarovski u duk edhe përfaqësuesi i Australisë, Sheldon Riley:

https://www.instagram.com/p/Cdo0DPzIQjT/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e73cd9ab-55c2-4d1a-94d1-7bff6ffbb0f9

Swarovski është bërë i pandashëm për shumë influencues e artistë shqiptarë gjithashtu. Në çdo dalje televizive, skenike apo në jetën e përditshme, kombinimi me kristalet Swarovski s’mund të mungojë.

U intriguat nga ky shkëlqim?

Swarovski-n e gjeni në Qendrën Metropol në Rrugën Sami Frashëri,në TEG dhe QTU.

Nxitoni të bëni tuajat këto bizhu gjithashtu me një porosi online në by_best_albania në Instragram dhe Facebook .