Fëmijë të sigurt, prindër të lumtur! Ky ishte lajmi që donim të dëgjonim tani!

Në një kohë të vështirë që po jetojmë tani, gjithçka që duam është siguria e fëmijëve tanë!

“Shëndeti mbi të gjitha”, është edhe motoja e brand-it italian të veshjeve “BLUKIDS”, i cili mendon për mirëqenien e të vegjëlve tuaj me veshjet më të ngrohta të stinës dhe ato më cilësore, që do të lumturojnë jo vetëm fëmijët por edhe prindërit!

Dhe sikur të mos mjaftonte kjo, me ofertën e re që do të gjeni në “BLUKIDS” nuk do të mendoheni dy herë para se të zgjidhni veshjet tuaja të preferuara për stinën e praverës dhe të verës 2020.

Blini 3 produkte dhe përfitoni 20% ulje nga koleksioni i ri Pranverë-Verë 2020, që ofron veshjet dhe aksesorët më në modë për të vegjlit nga mosha nga 0 deri në 15 vjeç.

Oferta do të zgjasë deri në datë 15 Mars, ndaj nxitoni të bëni tuajat veshjet cilësore dhe aq të nevojshme për fëmijët, tani që kapriçot e motit dhe të temperaturave ndikojnë tek ata të parët, fëmijët.

Por çfarë artikujsh do të gjeni me ulje në “BLUKIDS”?

Ne po ju listojmë disa foto veshjesh dhe kombinimesh në mënyrë që të përzgjidhni të preferuarat tuaja nga shtëpia.

Dizajnet janë të larmishme nga veshjet me print lulesh për vogëlushet që duan të duken bukur, te veshjet lëkurë ose me shkëlqim për vajzat më të rritura që duan vëmendje.

Për vogëlushin tuaj nga mosha 9-15 vjeç ne ju sugjerojmë këtë kombinim, sportiv me dizajn ushtarak që e bën unike paraqitjen e tij por edhe komode dhe të ngrohtë.

Mirëqenia e fëmijëve, është misioni i “BLUKIDS”

Në këtë periudhë delikate kur fëmijët tuaj vuajnë nga alergjitë e stinës, “BLUKIDS” ju vjen në ndihmë me veshje tepër cilësore për prodhimin e të cilave përdoret pambuk 100% Bio.

Gjithashtu, marka italiane e veshjeve ka sjellë për herë të parë përdorimin e fibrës së Bamboo-së te kategoria e veshjeve të bebushëve 0-12 muajsh.

Kjo fibër është hipoalergjike, antibakteriale, dhe lejon ajrosjen e lëkurës së bebit, aq e nevojshme për të ruajtur lëkurën e butë të fëmijës suaj.

Vetëm pak muaj na ndajnë nga vera e shumëpritur ndaj kalojeni këtë periudhë të sigurt me “BLUKIDS”!

Çdo produkt që shihni në faqet zyrtare në Facebook dhe Instagram, mund të vijë në shtëpitë tuaja edhe me një porosi online pa qenë nevoja të dilni nga rehatia e shtëpisë tuaj!