Gati për plazh! Çfarë duhet të kenë fëmijët në valixhen e pushimeve!

Të shkojnë me pushime është momenti më i shumëpritur për vogëlushët tuaj.

Kur bëhet fjalë për të bërë gati valixhen, u takon prindërve të mos harrojnë gjërat më të nevojshme!

Për t’iu ardhur në ndihmë këtë verë, Blukids sjell për ju veshje dhe aksesorë që do t’ua bëjnë ditët e pushimeve më të bukura!

Rrobat e plazhit me dizajne ekzotike të palmave dhe luleve, sandalet verore praktike për notin dhe argëtimin në rërën e plazhit, janë shumë të nevojshme për një verë të paharrueshme.

Fustanet më të bukura për vogëlushen tuaj, apo pantallonat e rehatshme për djem, janë një zgjedhje ideale për ditët e nxehta të verës dhe aventurat e fëmijëve tuaj!

Por mos harroni ofertën!

Me ofertën që do të gjeni në “BLUKIDS” nuk do të mendoheni dy herë para se të zgjidhni veshjet e stinës së verës 2021.

Zgjidhni artikujt tuaj të preferuar dhe përfitoni 20% ulje nga koleksioni i ri, që ofron veshjet dhe aksesorët më në modë për të vegjlit tuaj!