Halloween-i nuk mund të festohet më bukur se kaq, përfitoni nga ofertat speciale në brandet më të njohura

Halloween-i po troket në derë dhe nëse nuk keni nisur ende nga përgatitjet po ju japim ne idetë e zgjidhjen më ideale. Swatch, Swarovski, Villeroy & Boch dhe BluKids kanë menduar t’ju gjenden pranë këto ditë me ofertat më të mira në produktet e tyre cilësore.Jetojmë në kohë pandemie dhe këtë vit do e kemi të vështirë të festojmë me miqtë në clube për Halloween, por festën mund ta zhvendosim në shtëpitë tona. Për të zbukuruar me detaje çdo ambient dhe për të organizuar festën më të bukur për miqtë tuaj, duhet të zgjidhni patjetër Villeroy & Boch. Duke nisur nga dita e nesërme ju do të keni mundësinë të përfitoni 20% ulje në çdo artikull të monobrandit. Në Villeroy & Boch do të gjeni gjithçka që do ju duhet për festën në shtëpinë tuaj, duke nisur nga enët më të mira prej porcelani e deri tek gotat prej kristali të pastër për të bërë gëzuar me të ftuarit.E pse të mos shfrytëzojmë çdo festë për t’ju bërë dhurata të dashurëve të zemrës?! Swatch dhe Swarovski ofrojnë këtë vit për Halloween promocinet më të mira për produktet e tyre. Nëse shpenzoni 99 euro do të përfitoni 10% ulje në Swarovski, ndërsa për 199 euro blerje do të përfitoni 20% ulje. Edhe figurat e kristalit do të jenë me 30% zbritje.

Brandi zviceran me kualitet të lartë, Swatch, ofron për të gjithë klientët 20% ulje në çdo artikull dhe 30% ulje në syzet e diellit. Nesër nuk duhet të mendoni fare, por të nxitoni me vrap në monobrandet e markave për të blerë diçka për të afërmit tuaj.

Por më shumë nga të gjithë Halloween-in e shijojnë fëmijët dhe për këtë gjë mendon vetëm BluKids. Veshjet me materialet më të mira për të gjithë bebushat dhe fëmijët do të keni mundësinë t’i përfitoni me 20% ulje për blerjet mbi 4000 lekë dhe me 30% zbritje për blerjet mbi 7000 lekë. Në BluKids do të gjeni gjithçka që dëshirojnë të vegjlit tuaj, prandaj ju sigurojmë se këtë Halloween ata do të mbeten mjaft të kënaqur.

Tashmë nuk keni pse të mendoheni më fare për festën, mjafton të bëni një shëtitje të shpejtë në dyqanet e brandeve për të pasur çdo gjë që dëshironi dhe të përfitoni nga promocionet e tyre nga data 29 tetor – 1 nëntor.