Harrojini lodrat! Këtu mund të gjeni dhuratat perfekte të festave për fëmijët tuaj

Brand-i italian “BLUKIDS” vjen me një super ofertë këtë sezon dimri, që do t’ju mundësojë të bëni dhurata dhe të surprizoni fëmijët tuaj për festa, pa u shpenzuar shumë!

“Merr 3 dhe paguaj 2 produkte” është oferta e re që ju fton të zgjidhni veshjet e preferuara për fëmijët tuaj tani që po afron Krishtlindja dhe Viti i Ri.

Java e ofertës ka nisur dhe do të zgjasë deri në 31 Dhjetor, ndaj nxitoni të zgjidhni dizajnet italiane të tendencave të fundit që vijnë në një raport të drejtë të cilësisë me çmimin.

Për të gjitha veshjet e koleksioneve të “BLUKIDS” përdoret pambuk 100% Bio. Brandi është  i certifikuar nga Oeko Tex, gjë që është kryefjala e mbrojtjes së fëmijëve tuaj nga çdo kimikat i dëmshëm për lëkurën e tyre të brishtë. “BLUKIDS” sigurohet që t’u plotësojë jo vetëm nevojat për edhe dëshirat vogëlushëve që duan të vishen bukur, rehatshëm dhe me stil.

Për vogëlushin tuaj do të sugjeronim këtë kombinim plot stil dhe të rehatshëm nga koleksioni vjeshtë-dimër 2019. Pantallona, një këmishë dhe triko të ngrohtë, është kombinimi ideal për ditët e dimrit.

Për të voglën tuaj kemi menduar një kombinim plot ngjyra dhe me stil tani që dimri po afron dhe vajzat sërish duan të duken bukur! Zgjidhja ideale është një bluzë të bardhë me dizajn, fund të ngrohtë dhe një çantë në ngjyrën e tyre të preferuar.

Vizitoni “BLUKIDS” , për të zgjedhur dy produkte të preferuara dhe të tretin do ta merrni dhuratë .

Mund të porosisni online në “BLUKIDS” dhe produktet do të gjenden shumë shpejt në shtëpinë tuaj!
Çdo veshje apo aksesor që mund të shihni online në faqen e “BLUKIDS” në Instagram dhe Facebook, mund të shitet online, mjafton një porosi nga ana juaj me mesazh apo koment në faqet përkatëse!