Kalamaja po vjen vera! BLUKIDS sapo solli koleksionin më fantastik!

Dita po zgjatet, temperaturat po rriten dhe fëmijët do të kërkojë të dalin më shumë.

Lumturia e tyre është në gjërat e vogla, por çfarë tjetër mund t’i bënte më të lumtur se veshjet super të rehatshme të BLUKIDS, për çdo stinë?

Brand-i prezanton koleksionin e ri Spring-Summer 2022 dhe na besoni, është fantastik!

Shumëllojshmëri ngjyrash e modelesh, për djem e vajza. Që të ndihen mirë dhe të duken bukur, si në shtëpi, ashtu edhe në shkollë, park apo aktivitete të ndryshme.

Materiali pambuk 100% Bio i certifikuar nga Oeko Tex i veshjeve të “BLUKIDS”, do ta lehtësojë akoma dhe më shumë zgjedhjen e prindërve.

Dizajni italian i menduar deri në detaje, i përshtatur me stilet dhe tendencat e fundit, do t’i bëjë fëmijët tuaj të ndjehen më të veçantët.

Nxitoni të bëni zgjedhjen e duhur! Që të jeni të qetë për të vegjëlit, sepse prindërit janë të lumtur vetëm nëse fëmijët janë të sigurt me BLUKIDS.

Artikujt e “BLUKIDS” mund t’i shihni virtualisht në faqen online të kompanisë “By Best Duty Free sh.p.k” (bybest.com.al), e cila prej vitit 1996 ofron produkte të brand-eve ndërkombëtare me cilësi superiore në Shqipëri.

Porosisni online veshjet e preferuara në Facebook dhe Instagram dhe “BLUKIDS” do të vijë aty ku je ti me dërgesa në të gjithë Shqipërinë.

Brand-in mund ta vizitoni edhe fizikisht në Qendrën Tregtare Metropol në rrugën “Sami Frashëri”.