Këtyre ofertave s’i reziston dot! Me “Black Friday” nisën uljet në Swarovski!

Periudha para Krishtlindjeve është koha e duhur për të zgjedhur dhuratat më të veçanta, që të bësh të lumtur personat e zemrës! Për më tepër, ke mundësinë të përfitosh nga super çmimet!

E premtja e zezë” është tashmë traditë për brandin SWAROVSKI, që të fton të përfitosh nga oferta që do të zgjasë plot një javë!

Duke nisur nga 22 nëntori, deri më 29 nëntor, çdo produkt Swarovski do të ketë 20% ulje! A nuk është lajm fantastik?

Ia ke vënë syrin ndonjë aksesori, apo dëshiron të zbulosh për herë të parë magjinë e kristaleve? Këto ditë janë mundësia jote e artë për të bërë të lumtur veten me çmime të leverdisshme dhe produkte të cilësisë së lartë.

Po mamasë, motrës, shoqes ç’do t’i dhurosh këtë fundvit? Ti mendon për to, Swarovski mendon për ty!

Me shumëllojshmëri aksesorësh, ke liri zgjedhjeje dhe shansin për t’i rrëmbyer shkëlqimin këtyre festave duke zgjedhur Swarovski!

Dhuratat e veçanta janë ato që mbahen mend më gjatë, ndaj qëndro shumë gjatë në memorien e personave të tu të zemrës duke zgjedhur varëse, unazë, orë, byzylyk, vëthë apo diçka tjetër Swarovski.

Nëse dëshironi të prekni magjinë e kristaleve Swarovski dhe të bëni tuajat bizhutë rrëzëllitëse, atëherë vizitoni pikat e brand-it në Qendrën Tregtare Metropol në rrugën “Sami Frashëri”, TEG dhe QTU.

Gjithashtu mund të bëni porosi online në by_best_albania në Instragram dhe Facebook