Koleksion i ri dhe ulje në “Blukids”, për të stampuar një buzëqeshje të madhe në fytyrën e të vegjëlve tuaj!

E vërtetë, festat mbaruan, por çdo ditë vazhdon të jetë gëzim në “BLUKIDS”!

E keni marrë vesh për uljet e fundit të brand-it? Për koleksionin fantastik të dimrit që na zbukuroi ditët e fundvitit, çdo produkt është me 50% ulje. Ofertë që s’duhet humbur!

Jo vetëm kaq! Koleksioni i ri “Spring Summer 2021”, i cili sjell surprizat më fantastike për të vegjëlit tuaj, vjen tashmë me 20% ulje!

Dëshironi të shihni më shumë? Ky koleksion sjell kombinimet më të bukura që nuk duhet t’i mungojnë garderobës së fëmijëve tuaj.

Në “Blukids” do të gjeni gjithçka që fëmijët dëshirojnë të kenë pjesë të garderobës së tyre! Eleganca dhe stili janë cilësitë që koleksioni “Spring Summer 2021” ju fal!

Kombinimet për ta janë të adhurueshme! Zgjidhni veshjet me fibra Bamboo-je nga “Blukids”. Veshje dhe aksesorë të butë, antialergjikë, që sigurojnë ajrosjen e duhur të lëkurës së fëmijës suaj.

Për prindërit ambiciozë dhe me shije, marka më e mirë italiane e veshjeve dhe e aksesorëve për fëmijë nga 0 deri në 15 vjeç, ju fton të përfitoni prej këtyre super ofertave!

Artikujt e “BLUKIDS” mund t’i shihni virtualisht në faqen online të kompanisë “By Best Duty Free sh.p.k” (bybest.com.al), e cila prej vitit 1996 ofron produkte të brand-eve ndërkombëtare me cilësi superiore në Shqipëri.

Adresa: Rr. Sami Frashëri, Metropol – Qendra Tregtare, Tiranë!

Porositni online veshjet e preferuara dhe “BLUKIDS” do të vijë aty ku je ti me dërgesa në të gjithë Shqipërinë.