Kombinoni ambjentin tuaj me shkëlqimin e kristaleve të preferuara!

Swarovski sjell një avantazh me figurat prej kristali, koleksion me shumë ngjyra dhe mjeshtëri në punim. Figurat prej kristali janë aksesorët që i japin gjallëri shkëlqim ambjenteve të shtëpisë apo zyrës suaj.

Delikate, elegante dhe shumë festive, seti i gotave të shampanjës “CRYSTALLINE”, do t’i jap shkëlqim mbrëmjeve tuaja të veçanta. Ky set i punuar me 220 kristale i shton një element romantik në çdo ambjent – duke i dhënë një pamje unike.
Krijuar në bashkëpunim me dizenjuesit kinezë nga Akademia Qendrore e Arteve të Bukura në Pekin, ky dizajn elegant dhe harmonik përfaqëson pemën “KUMQUAT” me 1.547 prerje kristali. Duke simbolizuar suksesin, progresin dhe fatin e mirë, do ta bënte një dhuratë të mrekullueshme për shtëpinë ose zyrën tuaj.
Ky çift i mjellmave nga Swarovski i punuar me 305 prejrje kristali të pastër. Kur vendosen së bashku, qafat e mjellmave elegante krijojnë formën e një zemre. Një përfaqësim i shkëlqyer i punuar me mjeshtëri është një simbol i fuqishëm i dashurisë. Kjo figurinë kristali është një dhuratë ideale që do të mbahet mend gjatë.
Princi dhe Princesha nga koleksioni “KRIS BEAR” përfaqësojnë një çift simpatik teksa përshëndesin me dashuri njëri-tjetrin si në përrallë. Ndërsa ai duket i lumtur në pallton e kristaltë blu dhe kurorën me ngjyrë ari, ajo rrezaton bukuri në fustanin e saj ngjyrë vjollcë. Një duo mahnitëse, që përfaqëson një dashuri plot emocion.

Swarovski i sjell figurat e kristalit në monobrandet e tij në Qendrën Metropol, Rr. “Sami Frashëri”, në TEG si dhe në QTU, duke menduar për njerëzit special.