Ky aksesor i Swarovski-t është ideja e përsosur për dhuratë

Gjithmonë jemi në kërkim të një dhurate speciale për ditëlindjen e një personi të afërt, për një përvjetor apo një sukses të mikut/mikes tuaj/suaj. Dhurata ideale është koleksioni i aksesorëve të “Swarovski”-t, pikërisht stilolapsat e shndritshëm me kristale.

Mahnitës dhe të rafinuar, këto stilolapsa elegantë rrëzëllejnë çdo gjë rreth tyre, duke ju sjell frymëzim dhe duke u bërë muza juaj. Modeli “Crystalline Nova” vjen i punuar me rreth 1.300 kristale, të cilat krijojnë reflektime delikate ndërsa shkruani.

Ky instrument i mrekullueshëm kombinon punën me dorë me stilin “chic”, ndërsa është dhurata e përsosur dhe një aksesor i parezistueshëm.

Ndërsa dizajni i dytë i stilolapsave të Swarovski-t, “Crystalline Ballpoint Pen”, është një aksesor mahnitës për në çdo tryezë pune, me siluetën unike. Lehtësisht e kombinueshme me dizajnin klasik, ky është një aksesor i mahnitshëm, i cili do të jetë i përkryer për idenë e dhuratës suaj.


Tani mbetet në dorën tuaj të zgjidhni mes tyre, ndërsa i shikoni nga pranë koleksionet në brandin Swarovski, në Qendrën Metropol, në TEG dhe QTU.