Lum kush ka djem e lum kush ka vajza! Kjo ofertë do t’i kënaqë të gjithë!

Ky fillim jave sapo u zbukurua më tepër me një super lajm që do të gëzojë jo vetëm prindërit, por edhe fëmijët!

BLUKIDS” vjen me një super ofertë këtë sezon vjeshte falë së cilës do të bëni tuajat veshjet dhe aksesorët e preferuar me ulje! Përfitoni 20% ulje për koleksionin e ri ‘’Back to school’’ që do të zgjidhni në mesin e shumë veshjeve dhe aksesorëve  për fëmijë nga 0 deri në 15 vjeç.

Oferta do të zgjasë deri më  14 Shtator  ndaj nxitoni të zgjidhni dizajnet italiane të trendeve të fundit që vijnë në një raport të drejtë të cilësisë me çmimin.

Me këtë ofertë speciale të “BLUKIDS”, fëmijët do të ndihen rehat dhe plot stil në përditshmërinë e tyre.

Për të gjitha veshjet e koleksioneve të “BLUKIDS” përdoret pambuk 100% Bio i certifikuar nga Oeko Tex, që është kryefjala e mbrojtes së fëmijëve tuaj nga çdo kimikat i dëmshëm për lëkurën e tyre të brishtë.

Sa u përket fëmijëve, “BLUKIDS” sigurohet që t’u plotësojë jo vetëm nevojat për edhe dëshirat vogëlushëve që duan të vishen bukur, rehatshëm dhe me stil.

Lum kush ka djem, e lum kush ka vajza!

“BLUKIDS” ka menduar t’i kënaqë vogëlushët dhe vogëlushet tuaja duke i bërë të ndihen ”trendy” me veshje plot stil.

Për vogëlushin tuaj do të sugjeronim këtë kombinim elegant  dhe mjaft të rehatshëm nga koleksioni vjeshtë-dimër 2020.

Për të voglën tuaj kemi menduar një kombinim plot ngjyra dhe me stil tani që dimri po afron dhe vajzat sërish duan të duket bukur!

Për ty që për arsyet të ndryshme nuk mund të vish në dyqan, “BLUKIDS” ka menduar të sjellë artikujt në shtëpinë tënde!

Çdo veshje apo aksesor që mund të shihni online në faqen e “Blukids” në Instagram dhe Facebook, mund të shitet online, mjafton një porosi nga ana juaj me mesazh apo koment në faqet përkatëse! Gjithashtu produktet e Blukids i gjeni duke vizituar website-n www.bybest.com.al .