Më thuaj çfarë moshe ka fëmija yt, të të them kombinimin që i shkon më shumë!


Moda e veshjeve vjeshtë /dimër do të jetë me ngjyra të gjalla, printe dhe dizajne unike që do t’i shihni kudo këtë sezon.

Nëse kujdeseni për paraqitjen e djalit apo të vajzës deri në detaje, atëherë me siguri do të gëzoheni kur të mësoni se “Blukids”, sjell kombinimet  më në modë të vitit.

Më poshtë do të shihni disa kombinime veshjesh dhe aksesorësh që do t’ua bëjnë më të lehta ditët tuaja.

Vogëlushët tuaj meritojnë produkte me cilësinë më të mirë!

Për vogëlushet e moshës 0-9 muajsh!

Ngjyra e bardhë , e preferuara e vogëlusheve por edhe nënave të reja, vjen në një shumëllojshmëri veshjesh dhe aksesorësh që kombinohen kaq bukur me njëri-tjetrin. Për princeshën tuaj të sapolindur,ju mund të zgjidhni këtë kombinim mjaft të këndshëm:

Kombinimi i duhur për djemtë e moshës 6-36 muajsh!

Vogëlushi juaj mund të vishet me personazhet e preferuar nga Disney dhe te ndihet vogëlushi më i lumtur në botë!

Kur të shihni kombinimin e mëposhtëm do të bindeni se është i duhuri për të voglin tuaj.

Një kombinim perfekt për djemtë e moshës 2-9  vjeç!

Për nënat që frymëzohen nga “Blukids”,  një  kombinim për djemtë e moshës 2 deri në 9 vjeç nuk do të jetë aspak problem. Ne ju tregojmë kombinimin më fantastik për djalin tuaj këtë stinë:

Veshje të cilën do e dëshironte çdo vogëlushe e moshës 2-9 vjeç!

Bëhuni një nënë fashioniste duke zgjedhur veshjet më me stil për vajzën tuaj. Nëse ajo është 2-9 vjeçe me siguri që do të pëlqente rroba dhe aksesorë unikë për të bërë diferencën në çdo moment.

Mos harroni të plotësoni veshjet e fëmijëve tuaj me aksesorët e duhur! Për çdo veshje që zgjidhni në “Blukids” mund të zgjidhni një aksesor,një cantë  ose një pale këpucë për t’I kombinuar.