Mos u mërzitni se mbarojnë pushimet! Ky është lajmi që po e prisnin me padurim prindër e fëmijë!

Tani që vera mbaron në pak javë dhe shumica prej jush mund t’i keni kaluar pushimet e shumëpritura, një lajm i bukur na vjen nga “BLUKIDS” që do të gëzojë si prindërit ashu edhe fëmijët.

Koleksioni i ri i veshjeve për fëmijë, vjeshtë/dimër 2020-2021 ka mbërritur dhe ju mirëpret krahë hapur për të zgjedhur kombinimet më të bukura të sezonit.

Por surpriza nuk mbaron me kaq pasi koleksioni i ri në “BLUKIDS” do të jetë më 20% ulje. Është koha e duhur për të menduar se çfarë do të veshin fëmijët në stinën e vjeshtës, kur nis edhe shkolla. Ideja është që i vogli/e vogla juaj të nisë stinën e vjeshtës duke u ndjerë i rehatshëm, i sigurt dhe i lumtur.

Ejani të zbuloni në koleksionin e ri, dizanjet me personazhet e preferuar të vogëlushëve tuaj nga bota e larmishme e Disney në “BLUKIDS”!

Materiali pambuk 100% Bio i certifikuar nga Oeko Tex i veshjeve të “BLUKIDS”, do ta lehtësojë akoma dhe më shumë zgjedhjen e prindërve për të ndryshuar gardërobën për stinën e vjeshtës.

Dizajni italian i menduar deri në detaje, i përshtatur me stilet dhe tendencat e fundit, do të shoqërojnë fëmijët dhe adoleshentet çdo ditë në shkollë dhe në festa ku secili prej tyre do të ndjehet i veçantë.

Këto cilësi dhe një raport  të drejtë të cilësisë me çmimin, do t’i gjeni në “BLUKIDS”.

Ejani në “BLUKIDS” ose vizitoni faqet zyrtare në Facebook dhe Instagram, dhe çdo produkt që shihni në to, mund të vijë në shtëpitë tuaja me një porosi online.