Muaj i ri rroba të reja! Trendet e verës mbërritën dhe s’do t’u thoni dot jo!

Vera vjen me një super lajm në “BLUKIDS” që do t’i gëzojë prindërit dhe fëmijët!

Koleksionit të verës 2020 i shtohen risi të reja me veshje dhe aksesorë  për të vegjlit nga mosha nga 0 deri në 15 vjeç.

Trendet më te reja dhe kombinimet më të bukura do të gjeni nga sot në këtë koleksion plot ngjyra dhe dizajne të larmishme për fashionistat e vegjël dhe prindërit që i kushtojnë vëmendje paraqitjes së fëmijëve të tyre.

Teksa jemi në prag korriku, duhet të themi se kjo është periudha ideale kur mund të bëni investimin e duhur në veshjet verore, duke nisur nga rrobat e banjos e deri te pantallonat, bluzat prej pambuku, fustanet apo sandalet!

Rrobat e plazhit me dizajne ekzotike të palmave dhe luleve i japin freski pamjes së vogëlushëve tuaj!

Zgjidhni fustanet më të bukura me dizajn lulesh për vogëlushen tuaj, e cila dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes! Pantallonat e shkurtra e të rehatshme për vajza janë gjithashtu një alternativë për ditët e nxehta të verës dhe aventurat e fëmijëve tuaj!

Kombinime fantastike mund të bëni me veshjet për djem, të cilët këtë verë kanë mundësi më të mëdha zgjedhjesh! Bluzat e lirshme prej pambuku dhe plot ngjyra verore janë ideale për djemtë çapkën që duan të duket trendi! Pantallonat e shkurtra verore dhe bluzat me dizajn janë gjithashtu të preferuarat e të vegjëlve tuaj.

Poo ka dhe oferta!

Me ofertën që do të gjeni në “BLUKIDS” nuk do të mendoheni dy herë para se të zgjidhni veshjet tuaja të preferuara për stinën e verës 2020. Zgjidhni artikujt tuaj të preferuar dhe përfitoni 20% ulje nga koleksioni i ri, që ofron veshjet dhe aksesorët më në modë për të vegjlit tuaj!

Veshje të lehta pranverore dhe me materiale pambuku 100% Bio, janë të nevojshme për të mbajtur butë lëkurën e fëmijës suaj.

Ejani në “BLUKIDS” ose vizitoni faqet zyrtare në Facebook dhe Instagram, dhe çdo produkt që shihni në to, mund të vijë në shtëpitë tuaja me një porosi online.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *