Për ty që i do ofertat: “BLUKIDS” ofron 70% ulje për veshjet që duam më shumë

“BLUKIDS” ka vendosur t’jua bëjë më të bukura ditët e fundit të janarit me një super ofertë falë së cilës do të bëni tuajit artikujt e preferuar me ulje!

Marka italiane e veshjeve dhe e aksesorëve për fëmijë nga 0 deri në 15 vjeç, ofron 70% ulje në produkte të selektuara.

Kjo është periudha ideale kur mund të bëni investimin e duhur në veshjet e dimrit për fëmijë, duke nisur nga xhupat, pantallonat, pulovrat, kompletet sportive e këpucët.

Por surpriza nuk mbaron me kaq pasi “BLUKIDS” ofron një tjetër ulje, 30% për xhupat e koleksionit më të fundit të dimrit.

Ulja më e madhe e muajit nuk ka afat, ndaj ejani pranë “BLUKIDS” dhe mos u mendoni dy herë para se të zgjidhni veshjet e ngrohta të sezonit që i gjeni në ofertë.

Marka italiane e veshjeve për të cilat përdoret pambuk 100% Bio, do të shoqërojë të vegjlit tuaj në çdo moment të ditës. Ky kostum sportiv për djemtë e moshës 9-15 vjeç është perfekt për aktivitetet e të voglit tuaj çapkën.

Vajzat do të ndihen gjithashtu të përkëdhelura kur të gjejnë kombinimin plot stil dhe të rehatshëm. Një pellush si ky më poshtë i kombinuar me një fund të ngrohtë dhe pulovër në ngjyrë të bardhë, do të plotësojë dëshirat e të voglës suaj për t’ju ndjerë bukur!

Por “BLUKIDS” nuk mendon vetëm për anën estetike të të vegjëlve tuaj pasi materialet e përdorur për veshjet dhe aksesorët, janë certifikuar nga Oeko Tex dhe nuk kanë kimikate të dëmshme për lëkurën e fëmijëve tuaj.

Ne i ftojmë prindërit të vijnë personalisht për t’u siguruar që veshjet e fëmijëve të tyre të jenë sa më cilësore dhe sigurisht të plotësojnë nevojat e të vegjëlve të tyre.

“BLUKIDS” ka menduar t’i kënaqë të dyja palët, prindërit dhe vogëlushët, ndaj sjell për ju oferta fantastike!

Çdo produkt që shihni në faqet zyrtare në Facebook dhe Instagram, mund të vijë në shtëpitë tuaja edhe me një porosi online.