Përfitoni nga uljet dhe niseni vitin me tendencat e fundit të modës për të vegjëlit, në BLUKIDS!

Dëshironi t’i gëzoni të vegjëlit tuaj në këtë fillim viti? T’i bëni të ndihen rehat dhe të duken bukur njëkohësisht? Kush tjetër mund të të ndihmojë, veçse brand-i më fantastik për fëmijë, BLUKIDS?

Surprizat s’kanë fund në Blukids! Uljet vazhdojnë edhe pas festave, që buzëqeshja të zgjasë ende nëpër fytyrat tuaja. Bëni mirë të nxitoni, sepse ka ulje 30%, 50% dhe 70% në artikuj të selektuar!

Zgjidhni veshje plot stil dhe elegancë për vajzat e djemtë tuaj, nga tendencat e fundit të modës në “BLUKIDS”.

Materiali pambuk 100% Bio i certifikuar nga Oeko Tex i veshjeve të “BLUKIDS”, do ta lehtësojë akoma dhe më shumë zgjedhjen e prindërve që kërkojnë me çdo kusht të kënaqin të vegjëlit e tyre.

Dizajni italian i menduar deri në detaje, i përshtatur me stilet dhe tendencat e fundit, do t’i bëjë fëmijët tuaj të ndjehen më të veçantët.

Artikujt e “BLUKIDS” mund t’i shihni virtualisht në faqen online të kompanisë “By Best Duty Free sh.p.k” (bybest.com.al), e cila prej vitit 1996 ofron produkte të brand-eve ndërkombëtare me cilësi superiore në Shqipëri.

Porosisni online veshjet e preferuara në Facebook dhe Instagram dhe “BLUKIDS” do të vijë aty ku je ti me dërgesa në të gjithë Shqipërinë.

Brand-in mund ta vizitoni edhe fizikisht në Qendrën Tregtare Metropol në rrugën “Sami Frashëri”.