S’di ç’dhuratë t’i bësh? E ke “asin” nën mëngë, përgatiti tryezën perfekte këtë Shën Valentin

Me siguri e ke ndjerë gjatë gjithë kësaj jave atmosferën e Shën Valentinit, festës nga e cila na ndajnë vetëm pak ditë.

E dimë që ke biseduar me shoqet për ide dhuratash dhe nuk është ‘fundi i botës’ edhe nëse s’e ke vendosur ende si do ta surprizosh gjysmën tënde.

Ne kemi idenë më fantastike që s’të lë kurrë në baltë, pasi siç të gjithë e dimë- Dashuria vjen nga stomaku!

Brand-i VILLEROY & BOCH të ndihmon t’i përgatisësh njeriut të zemrës tryezën më ‘shembullore’ të këtij Shën Valentini.

Villeroy & Boch ju ofron sete të mrekullueshme pjatash, gotash dhe servisesh për perfeksionimin e mikpritjes tuaj në darkën apo drekën e 14 Shkurtit. Ky brand i kthen momentet tuaja në speciale, me cilësinë premium që ofron dhe finesën që i fal tryezës tuaj.

Villeroy & Boch është një nga markat kryesore ndërkombëtare premium për kulturën e sofistikuar të tryezës. Që kur u themelua në 1748, kompania gjermane ka primare traditën, inovacionin dhe cilësinë. Në të gjithë botën, porcelani, kristali dhe inoksi nga marka e stilit të jetës janë të lidhura me kënaqësinë e kultivuar të ushqimit dhe pijeve!

Këtë Shën Valentin, besoja Villeroy & Boch!

Monobrandin “Villeroy&Boch” mund ta vizitoni fizikisht ose të zbuloni online në Instagram ose Facebook koleksionet më fantastike, të cilat do të sjellin magjinë në shtëpinë tuaj!

Vendndodhja: Qendra Tregtare “Metropol” në rrugën “Sami Frashëri”.