Super eventi: Pas dy vitesh të vështira, SWAROVSKI riktheu magjinë e festave!

Për shkak të pandemisë Covid-19 kemi kaluar dy vite të vështira, të mbushura me merak për veten dhe personat e dashur.

Në këtë periudhë të vështirë, i kemi lënë pas dore kënaqësitë personale mirëpo SWAROVSKI ia doli të na kthejë sado pak magjinë e festave!

Në Qendrën Tregtare Metropol u mbajt super eventi i fundvitit për të prezantuar koleksionin e ri të bizhuve, aktivitet i cili mblodhi emra të njohur të ekranit e personazhe të rëndësishëm. Ky event ishte gjithashtu një ide e mirë për dhuratat e festave!

Çdo produkt SWAROVSKI u ofrua me 20% ulje dhe sytë i mbetën të gjithëve tek kristalet vezullues!

Me muzikë të mirë, shampanjë e ushqime speciale, të pranishmit shijuan atmosferën e ngrohtë e festive që kaq shumë i kishte munguar të gjithëve!

Koleksioni i ri SWAROVSKI ishte thjesht fantastik!

Shumëllojshmëri aksesorësh dhe lirshmëri zgjedhjeje, për të plotësuar çdo tekë dhe për të kombinuar çdo look tuajin.

Një pjesë e mirë e të pranishmëve zgjodhën mes bizhuve simbolike edhe dhuratat e fundvitit për personat e zemrës!

Dhuratat e veçanta janë ato që mbahen mend më gjatë, ndaj qëndro shumë gjatë në memorien e personave të tu të zemrës duke zgjedhur varëse, unazë, orë, byzylyk, vëthë apo diçka tjetër Swarovski.

Nëse dëshironi të prekni magjinë e kristaleve Swarovski dhe të bëni tuajat bizhutë rrëzëllitëse, atëherë vizitoni pikat e brand-it në Qendrën Tregtare Metropol në rrugën “Sami Frashëri”, TEG dhe QTU.

Gjithashtu mund të bëni porosi online në by_best_albania në Instragram dhe Facebook