Super uljet që s’duhen humbur për asnjë arsye! Përkëdhelni të vegjëlit tuaj me “Blukids”

Fëmijët meritojnë më të mirat në çdo kohë dhe gjithçka që ju duhet për të vegjëlit tuaj e gjeni vetëm në “BLUKIDS“. Eleganca dhe stili janë cilësitë që koleksioni “Spring Summer 2021” ju fal!

Por prisni, sepse surprizat e “BLUKIDS” nuk mbarojnë me kaq! Për tre ditë deri në datë 21 shkurt do të keni mundësinë të përfitoni deri në 80% ulje për artikujt që do të blini. A nuk është thjesht fantastike?! Nëse doni t’i bëni të lumtur fëmijët tuaj këtë ofertë nuk duhet ta humbisni për asnjë rast.

“BLUKIDS” ka sjellë edhe surprizat më të bukura për fëmijët nga 0-15 vjeç  me koleksionin e ri “Spring Summer 2021”. Në këtë koleksion do të gjeni kombinimet më të bukura, plot ngjyra dhe dizajne të larmishme për fashionistat e vegjël. Kjo është periudha ideale për të bërë disa investime të nevojshme në garderobën e fëmijëve tuaj, ndaj në “BLUKIDS” do të gjeni gjithçka duke nisur nga bluzat prej pambuku, pantallonat komode dhe fustanet plot stil.

Për vogëlushet tuaja “BLUKIDS” sjell fustanet më të bukura me dizajn lulesh dhe ngjyrat më trend. Veshjet sportive e të rehatshme për vajza janë gjithashtu një alternativë perfekte për ditët e pranverës!

Djemtë do të ndihen gjithashtu të përkëdhelurit e “BLUKIDS”, me mundësi të mëdha zgjedhjesh, duke nisur nga bluzat e lirshme prej pambuku me dizajn dhe deri tek xhaketat që plotësojnë stilin e tyre.

Me ofertën që do të gjeni në “BLUKIDS” nuk do të mendoheni dy herë para se të zgjidhni veshjet e preferuara për fëmijët për stinën e re. Veshje të lehta pranverore dhe me materiale pambuku 100% Bio dhe antialergjikë, janë të nevojshme për të mbajtur të butë lëkurën e fëmijës suaj.

Artikujt e “BLUKIDS” mund t’i shihni virtualisht në faqen online të kompanisë “By Best Duty Free sh.p.k” (bybest.com.al), e cila prej vitit 1996 ofron produkte të brand-eve ndërkombëtare me cilësi superiore në Shqipëri. Porositni online veshjet e preferuara dhe “BLUKIDS” do të vijë aty ku je ti me dërgesa në të gjithë Shqipërinë.

Brandin mund ta vizitoni edhe fizikisht në Qendrën Tregtare Metropol në rrugën “Sami Frashëri”.