Swarovski sjell disa këshilla se si të krijoni stilin tuaj nëpërmjet bizhuterive që vendosni në përditshmëri

Ndërkohë që ju qëndroni në shtëpi, Swarovski ka përgatitur këshillat e radhës se si të krijoni stilin tuaj nëpërmjet bizhuterive që vendosni në përditshmërinë tuaj. Ky koleksion është i pasur me simbole, motive dhe forma të ndërtuara nëpërmjet teknikave ekskluzive të Swarovski. Duke sjellë, si gjithmonë, shkëlqim dhe ide të pafundme stilimi, zbuloni cilit stil i përkisni nga këto mini këshilla që kemi përpiluar.


Byzylykët “Slake”
Për një pamje më “casual” në stilimin e përditshëm, balanco veshjen tënde me byzylykët “Slake” dhe një xhaketë ose bluzë më të thjeshtë dhe atlete.


Swarovski “Symbolic”
Bluzat me jakë “V” i përkasin bizhuterive njëra pas tjetrës për të krijuar një pamje joshëse.


Koleksioni “Naughty and Nice”
Sido që të ndihesh, “e keqe” apo “e mirë”, stilo qafën tënde për të reflektuar humorin tënd, duke vendosur varëset e duhura për të krijuar pamjen tuaj.


“Polar Bestiary”
Mënyra perfekte për të stiluar golfin është një choker i lirshëm dhe një varëse me zinxhir të gjatë. Ky kombinim balancon në mënyrë ideale veshjen tuaj.


“Shell”
Shtojini veshjes tuaj një ton të ngrohtë ngjyrash dhe ndriçoni pamjen tuaj me ngjyrat e floririt të vathëve të koleksionit “Shell”.


Koleksioni “Sunshine”, “Symbolic” dhe “Moonsun”
Një mënyrë tjetër për t’i shtuar pak gjallëri dhe stil kombinimit të unazave, është të krijosh kontrast midis duarve.
Ndërthur stilin me simbole të ndryshme dhe ngjyra kristalesh.


“North”
Përkëdhelu me kombinimin e kristaleve të unazave nga koleksioni “North”.
Ngjyra e floririt të kuq të unazave krijon një pamje femërore dhe trend.

Në Swarovski nuk do të gjeni vetëm bizhuteritë përrallore dhe cilësi të pakrahasueshme, por dhe stile të pafundme.

1 thought on “Swarovski sjell disa këshilla se si të krijoni stilin tuaj nëpërmjet bizhuterive që vendosni në përditshmëri”

  1. Hey! This post could not be written any better! Reading through this
    post reminds me of my old room mate! He always
    kept chatting about this. I will forward this write-up to him.
    Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *