swatch

Të duhet një dhuratë speciale për nënën dhe mësuesen? E kemi ne një super ide për ty

Nëna dhe mësuesja janë ato që meritojnë mirënjohjen tonë në çdo moment. Nga njëra kemi si dhuratë jetën e nga tjetra dijen, ndaj nuk do mjaftonin as fjalët e gjithë botës për të shprehur dashurinë e respektin për to. Këtë 7 dhe 8 Mars, mund t’ua zbukurosh ditën më të rëndësishme heroinave të tua jo …

Të duhet një dhuratë speciale për nënën dhe mësuesen? E kemi ne një super ide për ty Leggi tutto »

Nga puna, me vrap në festë! Këta aksesorë janë idealë për femrat që i bëjnë të gjitha!

Dëshironi të dukeni perfekte dhe të shkëlqeni kudo? Femrat moderne që i bëjnë të gjitha kanë nevojë për aksesorë që i shoqërojnë nga mbledhjet e zyrës, te darkat me shoqërinë dhe festat argëtuese. Këtë kishte si qëllim të arrinte “Swatch” me koleksionin më të ri të orëve “Essentials”, që janë një krijim fantastik falë bashkëpunimit …

Nga puna, me vrap në festë! Këta aksesorë janë idealë për femrat që i bëjnë të gjitha! Leggi tutto »

Për vajza dhe djem tërheqës! 3 aksesorët që do t’i shihni kudo, në qytet, plazh, Instagram!

Koha nuk ndalet, ashtu si ne dhe “Swatch” e pasqyron këtë mesazh me koleksionin e ri “Big Bold Spectrum”, që i çon orët me kasë transparente në një tjetër nivel. Ngjyra të reja të guximshme dhe një kasë gjysmë të tejdukshme për t’ju kujtuar se koha është e jona dhe mund ta kalojmë si të …

Për vajza dhe djem tërheqës! 3 aksesorët që do t’i shihni kudo, në qytet, plazh, Instagram! Leggi tutto »

Vera është për Swatch!

Tani që vera ka mbërritur, gjigandi Zvicerian ju fton të zgjidhni orën tuaj të preferuar nga koleksioni i ri dhe do të kuptoni se të qënit i veçantë ka rëndësi në një shoqëri si kjo e sotmja e prirur drejt njëjtësimit. Swatch është menjëherë i dallueshëm dhe bën diferencën në një mori aksesorësh të ngjashëm!!! …

Vera është për Swatch! Leggi tutto »

Kjo verë është për guximtarët! Nëse do të biesh në sy, kemi aksesorin që bën fiks për ty!

Vera e 2020-s i përket diversitetit, ngjyrave dhe aventurave ndaj Swatch i bashkohet argëtimit të sezonit me një ndër koleksionet me unike të orëve, pjesë e familjes së madhe të BIG BOLD. Big Bold Jelly quhet koleksioni i ri i orëve i frymëzuar nga ide te guximshme dhe i dizajnuar për personalitete të guximshme. I inspiruar …

Kjo verë është për guximtarët! Nëse do të biesh në sy, kemi aksesorin që bën fiks për ty! Leggi tutto »