Trendet e verës mbërritën në Blukids dhe nuk do t’iu thoni dot jo!

Vera vjen me një super lajm në “BLUKIDS” që do t’i gëzojë prindërit dhe fëmijët!

Koleksionit të verës 2021 i shtohen risi të reja me veshje dhe aksesorë  për vogëlushët e moshës 0 deri në 15 vjeç.

Teksa jemi në prag qershori, duhet të themi se kjo është periudha ideale kur mund të bëni investimin e duhur në veshjet verore, duke nisur nga rrobat e banjos e deri te pantallonat, bluzat prej pambuku, fustanet etj!

Rrobat e plazhit me dizajne ekzotike të palmave dhe luleve i japin freski pamjes së vogëlushëve tuaj!

Kombinime fantastike mund të bëni me veshjet për djem, të cilët këtë verë kanë mundësi më të mëdha zgjedhjesh! Bluzat e lirshme prej pambuku dhe plot ngjyra verore janë ideale për djemtë çapkën që duan të duken trendi! Pantallonat e shkurtra verore dhe bluzat me dizajn janë gjithashtu të preferuarat e të vegjëlve tuaj. Koleksionet e Blukids dhe Iana janë zgjedhja perfekte për këtë stinë!

Veshje të lehta pranverore dhe me materiale pambuku 100% Bio të koleksioneve Blukids dhe Iana, janë zgjedhja e duhur për të mbajtur butë lëkurën e fëmijës suaj.


Trendet më te reja dhe kombinimet më të bukura do të gjeni nga sot në këtë koleksion plot ngjyra dhe dizajne të larmishme për fashionistat e vegjël dhe prindërit që i kushtojnë vëmendje paraqitjes së fëmijëve të tyre. Ejani të zbuloni dhe ofertat më fantastike për këtë sezon veror!

JU MIREPRESIM në adresën: Metropol – Qendra Tregtare, Rr. Sami Frashëri, Tiranë!

Gjithashtu mund te na gjeni dhe ne rrjetet sociale Facebook dhe Instagram, dhe çdo produkt që shihni në to, mund të vijë në shtëpitë tuaja me një porosi online.

Instagram: @blukidsalbania https://www.instagram.com/blukidsalbania/

Facebook: Blukids Albania https://www.facebook.com/blukidsAL