Vit i ri, rroba të reja! Oferta e shumëpritur e “BLUKIDS” do na ndryshojë gardërobën

“BLUKIDS” ka idenë gjeniale sesi ta nisim mbarë vitin e ri 2019!

Për ju që dëshironi të ndryshoni gardërobën e fëmijëve tuaj, marka italiane e veshjeve dhe e aksesorëve për fëmijë nga 0 deri në 15 vjeç, ju fton të përfitoni nga një prej ofertave më të mira që keni dëgjuar këtë sezon.

Përfitoni deri në 70% ulje në veshjet cilësore dhe dizajnet më moderne që do të transformojnë gardërobën e të vegjëlve tuaj!

Ulja më e madhe e janarit nuk ka afat, ndaj ejani pranë “BLUKIDS” dhe mos u mendoni dy herë para se të zgjidhni veshjet e ngrohta të sezonit që i gjeni në ofertë.

Por çfarë artikujsh do të gjeni aktualisht në “BLUKIDS”? Ne po ju listojmë disa foto veshjesh dhe kombinimesh në mënyrë që të përzgjidhni të preferuarat tuaja nga shtëpia.

Veshjet më të ngrohta mund të gjeni në ofertë nga e shtuna në “BLUKIDS”! Për vogëlushin tuaj nga mosha 2-9 vjeç ne ju sugjerojmë këtë kombinim, me xhinse, pulovër me dizajn dhe xhup me pelush.


Për vogëlushen tuaj, larmia e ngjyrave është në favor të tyre. Zgjidhni këtë kombinim me pulovrën me dizajn zemre, pantallonat me kuadrate dhe kapuçin e ngrohtë me dizajn yjesh.

Zgjedhjet nuk mungojnë as për vajzat që duan vëmendje dhe të duken bukur, si ky kostum me temina që shkëlqen i gjithi! Dhe mos u shqetësoni për materialin!

Për të gjitha veshjet e koleksioneve të ”BLUKIDS” përdoret pambuk 100% Bio. ”BLUKIDS” është i certifikuar nga Oeko Tex, për tu siguruar që nuk përdoren kimikate të dëmshme për lëkurën e fëmijëve tuaj.

Çdo produkt që shihni në faqet zyrtare në Facebook dhe Instagram, mund të vijë në shtëpitë tuaja me një porosi online.

“Blukids” ju uron një vit dhe pazar të mbarë!