Zbuloni dimensionin blu dedikuar 125-vjetorit të “Swarovski”-t!

Brandi i mirënjohur “Swarovski” feston 125-vjetorin që nga krijimi në vitin 1895, pikërisht kur vizioni i themeluesit Daniel Swarovski solli idetë e tij gjeniale nën moton: “Një diamant për të gjithë!”

Këtë vit “Swarovski” feston 125 vjet trashëgimi, inovacion dhe shkëlqim përmes një koleksioni shumë të veçantë që është një tribut për ADN-në unike “Swarovski” dhe përqëndrohet në modelet më të shitura të aksesorëve në ngjyrë blu.

Bluja, ngjyra e imagjinatës dhe frymëzimit

Me një histori të pasur që përfshin 125 vjet shkëlqim, “Swarovski” prezanton koleksionin unik më kristalet blu, si ngjyra e imagjinatës, frymëzimit dhe stabilitetit.

Koleksioni i 125-vjetorit përmban 21 aksesorët më të shitur në ngjyrën ikonike blu, nuancat e së cilës variojnë nga bluja e thellë Montana në blunë e lehtë të pasqyruar në kristale të pastra.

Po ju prezantojmë me disa copëza mahnitëse nga koleksioni i 125-vjetorit, që përfaqësojnë “Swarovski”-n, nga ngjyra blu e kristaleve mahnitëse te logoja ikonë e mjellmës, që duket e adhurueshme e vendosur si aksesor në çdo moment:

Këto vathë janë ideale për të festuar 125 vjetorin e “Swarovski”-t. Në formën e zemrës me elementë të kristaleve në ngjyrë të bardhë që rrethojnë kristalin e madh blu në qendër, vathët janë një dhuratë e shkëlqyer për veten dhe njerëzit e dashur.

Pjesë e Koleksionit të 125 vjetorit është edhe ora “Crystalline Glam”, e punuar me 800 kristale përrallore në ngjyrën blu, me një stil modern dhe bashkëkohor i shton edhe më shumë madhështi dhe gjallëri pamjes suaj.

Si një simbol i hijeshisë dhe fisnikërisë, mjellma është ikona ideale për bizhuteritë Swarovski. Kjo varëse e punuar në detaje nga koleksioni “Dancing Swan”, paqyron 125 vjet përvojë në mjeshtëri dhe dizajn unik.

Plot me shkëlqim delikat dhe stil klasik, ky byzylyk mahnitës “Tennis Deluxe”, do të bëjë çdo veshje të duket e mahnitshme. Ai përmban kristale në ngjyrat blu dhe të bardhë që e bëjnë këtë aksesor, një domosdoshmëri elegante për veshje e përditshme.

Ejani në “Swarovski” dhe festoni 125 vite detaje dhe emocion duke vizituar pikat e shitjes në Qendrën Metropol, QTU dhe TEG ose përmes një rezervimi online në faqen e By Best Albania në Facebook dhe Instagram!